VAHVAD PILDID: Argo ja Maarja Kerner-Aderi kaksikud said poole aastaseks

VAHVAD PILDID: Argo ja Maarja Kerner-Aderi kaksikud said poole aastaseks
erakogu

Eelmise aasta 10.juulil sündisid Argo ja Maarja-Kerner Aderi perekonda kaksikud Trevon ja Roven. Täna said poisid kuue kuu vanuseks.

Tähtsa päevaga seonduvalt postitas Maarja vahvad kaadrid ka oma Instagrami kontole.

“Täna täpselt pool aastat tagasi sündisid meie perre kaksikud Trevon ja Roven. Palju õnne teile mu pisikesed,” kirjutas uhke ema piltide juurde kommentaariks.

“Kõige ägedam tähelepanek, mis on olnud mul viimasel nädalal, on see, et nad juba saavad aru üksteise kohalolekust. Nad vaatavad üksteist, naeratavad, suhtlevad, katsuvad üksteist ning mis põhiline, juba võtavad üksteiselt mänguasju ära (ok tegelt ainult 1 kogu aeg võtab teiselt, vastupidi pole veel olnud). Niiii äge on vaadata, kuidas nad arenevad erinevateks isiksusteks. Üks kaksik tahab kogu aeg ainult süles istuda, teine aga paneks kohe sülest minema ning tahab omaette maas oma asjadega toimetada.

Siiani olete te nii erinevad, samad nii sarnased. Teie suurim eeskuju on suur vend Ron Braiton, kellest paremat venda ei oskaks teile ette ka kujutada, oi kaksikud, teil on vennakesega vedanud (vanematega muidugi ka),” lisas ta.

Sarnased artiklid