Reklaam sulgub sekundi pärast

Eestis elav kosmopoliit Mikael Rolon: Eesti naised on võrratud

Argentiinas sündinud, kuid eluaeg mööda maailma ringi reisinud tark ja edukas Mikael Rolon sattus mõned aastad tagasi elama Eestisse. Seda tänu ühele tumedapäisele eestlasest kaunitarile, kellesse Mikael Hispaanias Marbellas elades hetkega ära armus. Buduaar uuris Mikaeli käest, kes nüüdseks taas vaba ja vallaline, kui erinevad on naised tema kodumaal võrreldes Eesti naistega ja millised naised talle meeldivad.

Argentiinas sündinud, kuid eluaeg mööda maailma ringi reisinud tark ja edukas Mikael Rolon sattus mõned aastad tagasi elama Eestisse. Seda tänu ühele tumedapäisele eestlasest kaunitarile, kellesse Mikael Hispaanias Marbellas elades hetkega ära armus. Buduaar uuris Mikaeli käest, kes nüüdseks taas vaba ja vallaline, kui erinevad on naised tema kodumaal võrreldes Eesti naistega ja millised naised talle meeldivad.

Kuidas sa Eestisse elama sattusid? Kui kaua oled siin elanud?

Olen siin elanud pisut üle kahe aasta. Selle peale, kuidas ma tõesti siia elama sattusin, mõtlen ka ise sageli. Sest olgem ausad, elasin ennem Hispaanias Marbellas, kus mul oli väga hea elu, kliima oli täiuslik, kõik oli super. Siis aga kohtasin ühte tumedapäist pikka kasvu eestlasest kaunitari, kes oli Marbellasse puhkama tulnud. Saime tuttavaks ööklubis, mäletan, et olin sel õhtul väga väsinud ja ei tahtnud tegelikult üldse välja minna, kuid olin lubanud ühele väga jõukale saudi-araablasele, kes oli mu hea sõber, et lähen tema ärasaatmispeole. Sel õhtul kohtusingi eesti kaunitariga, see oli armumine esimesest silmapilgust, temas oli kõik, mida üldse tahta võiks – pikk ja sihvakas, imeilus, haritud ning sõbralik. Reisisime koos pikalt USAs ringi ning siis otsustasin mõneks ajaks Eestisse tulla. Sain siin kohe väga hea töökoha ühes rahvusvahelises pokkerimängu ettevõttes ja kohe juhtivale positsioonile, töötan seal siiamaani, kuid meie suhe ei kestnud pikalt. Selgus, et oleme väga erinevate maailmavaadetega, liiga erinevate kultuuriliste taustadega, seega läksid meie teed lahku. On küll ütlus, et “armastus võidab kõik”, kuid ju see siis alati ei toimi. Praegu on see neiu koos ühe Eesti mehega, nad on koos õnnelikud ja mul on selle üle hea meel. Mina jäin Eestisse elama oma uue ja huvitava töö tõttu, mulle meeldivad väljakutsed.


Mil moel erinevad Eesti naised sinu kodumaal elavatest naistest?

Eesti naised on kõik uskumatult kaunid, käivad hästi riides ning on enesekindlad ja ambitsioonikad. Enamus naisi, kellega olen siin tuttavaks saanud, on väga kosmopoliitsed, edukad, kuid jah, minu jaoks on siinsete naiste suhtumine võib-olla pisut külm ja kalk. Minu kultuuriline taust on teie omast niivõrd erinev, see omakorda muudab ka omavahelise suhtlemise keeruliseks, ühel hetkel tuleb lihtsalt barjäär ette ja me ei saa üksteisest aru. Samas öeldakse ju, et mehed on Marsilt ja naised Veenuselt – seega on meeste ja naiste omavahelise suhtlemise probleem universaalne.


Mida naise juures esimese asjana märkad?

Esimene asi, mida kõik mehed naise juures märkavad, on välimus, ja kui naine on väga kaunis, ei jää see kunagi märkamata. Mulle meeldivad pikka kasvu sihvakad kaunid naised, kes on hästi haritud ning heasüdamlikud ja hoolitsevad. Minu puhul kehtib kindlasti ütlus – armastus käib kõhu kaudu. Armastan väga süüa, seega, kui naine on hea kokk, on see minu silmis suureks plussiks. Teine oluline asi minu jaoks – naine peaks teadma, kes on Maradona. Olen Argentiinast pärit, sellepärast on see minu jaoks väga oluline.

Vaata allpool ka pilte!

Karin Karu

[gallery ids="1928903,1928910,1928917,1928925,1928932,1928936,1928943"]