Reklaam sulgub sekundi pärast

EKSAMIL SPIKERDANUD ÕPILANE sai reaalse vanglakaristuse!

See võib tunduda uskumatu, ent spikerdamisega vahele jäämine võib tänapäeval tõepoolest lõppeda vanglakaristusega! Indias pandi eelmisel nädalal 17aastane koolitüdruk Rubi Rai täiskasvanute vanglasse oma karistust kandma, kus ta peab viibima kuni 8. juulini. Neiu ainsaks kuriteoks oli eksamil spikerdamine...

See võib tunduda uskumatu, ent spikerdamisega vahelejäämine võib tänapäeval tõepoolest lõppeda vanglakaristusega! Indias pandi eelmisel nädalal 17aastane koolitüdruk Rubi Rai täiskasvanute vanglasse oma karistust kandma, kus ta peab viibima kuni 8. juulini. Neiu ainsaks kuriteoks oli eksamil spikerdamine...

Politsei andmetel on Indias hetkel uurimise all veel 17 teismelist, keda kõiki kahtlustatakse spikerdamises ning see, kes millise karistuse saab, selgub lähiajal. Rubi Rai sai nii-öelda šokivangistuse, ent paljud kohalikud on häiritud faktist, et 17aastane neiu saadeti täiskasvanute vanglasse ning nende arvates peaks ta oma karistust kandma hoopis noortevanglas, sest tegu on siiski alaealisega. 

Indias on eksamiperiood alati väga pingeline ning noored on meeletu surve all, sest eksamite tulemusest sõltub nende tulevik ja karjäärivõimalused.

Miljonid vaestest perekondadest pärit noored, kes unistavad paremast elust, näevad ainsaks pääsuks eksamite head sooritust ning sageli aitavad isegi vanemad oma lapse spikerdamisele kaasa. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, ent lapsevanemad on isegi võimelised ronima mööda koolimaja seina üles akna juurde, et ulatada eksamit sooritavale lapsele vahendid spikerdamiseks. 

Allikas: dailymail.co.uk