Reklaam sulgub sekundi pärast

EMA HÜLGAS väikelapse haiglasse, et kallimaga rohkem koos aega veeta

Ukraina kodanik Maria Rudnitskaya viis oma kaheaastase tütre Arina Moskvas asuvasse lastehaiglasse ning lahkus seejärel. Nimelt lootis 21-aastane ema, et tal õnnestub sedasi oma tütrest lahti saada, sest ta ei viitsinud enam tema kasvatamisega tegeleda ning tahtis rohkem aega oma kallimaga veeta.

Politseil õnnestus naine kinni pidada tänu turvakaamera salvestisele, mille abil nad Maria isiku tuvastasid.

Maria viis oma tütre lastehaiglasse, jättis ta ooteruumi istuma ning lahkus. Tütar Arina istus mitu tundi haigla ooteruumis ning lootis, et ema tuleb tagasi, kuid seda ei juhtunud. Arstid hakkasid kahtlustama, et midagi on valesti ning uurisid lapse käest, kus tema vanemad on. Laps ei osanud midagi vastata, sest tema kõne polnud veel piisavalt arenenud.

Arst vaatas Arina läbi ning ta võeti haiglasse sisse, sest ta oli külma saanud. Samal ajal hakkas politsei tegelema tüdruku ema tuvastamisega. Turvakaamera salvestise abil õnnestus noor naine tuvastada ning 24 tunniga õnnestus politseil naine ka vahi alla võtta.

Ülekuulamisel tunnistas Maria, et ta tahtis oma tütrest lahti saada, sest oli tüdinenud tema kasvatamisest.

Maria ema Natalia nägi televiisorist oma tütart Mariat ja lapselast Arinat ning võttis seejärel ise politseiga ühendust. Nüüd taotleb ta lapse hooldusõigust endale.

Maria võib aga kuni neljaks aastaks trellide taha minna, vahendab The Sun.