Reklaam sulgub sekundi pärast

Kanye West disainib Kim Kardashian’ile kihlasõrmuse!

 

Kuuldavasti plaanib räppar lõpuks ometi oma tüdruksõpra Kim Kardashiani naiseks paluda ning talle ise kihlasõrmuse disainida, vahendab showbizspy.com.

 

 

Kuuldavasti plaanib räppar lõpuks ometi oma tüdruksõpra Kim Kardashiani naiseks paluda ning talle ise kihlasõrmuse disainida, vahendab showbizspy.com.

Nimelt käis Kanye juba sõrmusematerjali juveliiri kätte viimas. Rubiinid ja teemandid Kimi kihlasõrmusele tulevad Kanye lahkunud ema Donda ehtelaekast. 

Mees plaanib Kimi naiseks paluda otsekohe, kui lahutus Kris Humphriesist jõustub. "Väärtuslikud kalliskivid viis Kanye tuttava juveliiri juurde ja palus nendest teha oma tulevasele naisele unikaalse kihlasõrmuse," rääkis allikas.

Kuna mees on end tõestanud juba eduka moedisainerina, siis võib temast ju saada ka edukas juveliir. Kanye valis ema ehtekarbist kõige väärtuslikumad esemed - näiteks nagu teemantkõrvarõngad ja rubiinkiviga sõrmus. "Donda oli Kanye elus väga oluline inimene. Kui ta suri, oli mees pikka aega suures masenduses. Kanye hoidis kõik ema ehted alles, enamuse neist kinkis ta emale perioodil, mil oli end hip-hop artistina tõestanud."

Kanye soovib ema ehtekollektsiooni jagada ka oma tulevase abikaasaga. "Nüüd, kui Kanye on leidnud naise, kes teda armastab ja austab, soovib ta ka temale anda osa ema väärtuslikust ehtelaekast - kihlasõrmuse näol."

Kanye sõbrad aga arvavad, et Kim'ile nii väärtusliku kingi tegemine on viga. "Kanye sõbrad aga usuvad, et mees ei tohiks Kim'ile sõrmust kinkida. Kui paar peaks kunagi lahku minema, oleks kingituse tagasi küsimine raskendatud."

Romantilise mehena on Kanye juba välja valinud ka kohad, kus nad Kim'iga võiksid naituda. Esialgsed valikud on Chicago ja Oklahoma.

 

Buduaar.ee