Kui 90ndate menubänd Spice Girls sel aastal oma 20. sünnipäeva puhul taas kokku plaanis tulla, läks internet koos tüdrukutebändi truude fännidega kihama. Värske projekt kannab nime GEM ning selle liikmeteks on Geri Halliwell, Mel B ja Emma Bunton. Taasühinemisest ei olnud huvitatud moedisainer Victoria Beckham ja Sporty Spice ehk Mel C. Hoolimata sellest, et bändi on alles jäänud vaid kolm algset vürtsitüdrukut, olid fännid comeback'i pärast suures elevuses, kuid uhiuus singel jahutas need emotsioonid kohe maha. GEMi esimene ühine lugu kannab nime “Song for Her” ning osade fännide meelest on selle lüürika lapselik, igav ja eurovisioonilik. Mida arvad sina?
Franz Raver — FOTO: Siiri Kumari Ilu ja Mood Tartu disainer tõi Antoniuse moeetendusel lavale perekonnaloo ja küsimuse: kas kõige jätkusuutlikum rõivas on see, mis on säilinud 90 aastat?
STAR FM Grillfestil Pärnus — FOTO: All Media Eesti Lahedat lugemist Star FM kogus Grillfestil heategevusliku loteriiga rekordilise summa