Reklaam sulgub sekundi pärast

LOE, MILLIST LUKSUSLIKKU elu elab Beyoncè tütar

Beyoncè ja Jay-Z tütar Blue Ivy on alles 6-aastane, kuid elab juba sellist luksuslikku elu, millest paljud meist vaid unistada võivad. Muusikutest vanemad hellitavad oma võsukest diivalikul moel - tütrel on oma personal, ta käib kallitel puhkustel ning mängib mänguasjadega, mis on kaetud teemantitega.

Kui Blue Ivy noorem oli, magas ta voodis, mis maksis 16 000 eurot ning mängis 57 000 eurot maksva nukuga. Ka tema sünnipäevad pole täitsa tavalised peod. Kui Blue Ivy 4-aastaseks sai, muutsid vanemad tagahoovi Disney-teemaliseks kuningriigiks.

Samuti on Beyoncè ja Jay-Z palganud tütrele oma personali, kes hoolitsevad selle eest, et võsuke sööks ja magaks korralikult. Sinna kuuluvad kokk, turvamehed, kaks lapsehoidjat ja stilist, kes vastutab Blue Ivy riietuse eest.

Noore tüdruku garderoob äratab juba nüüd kadedust. Juba 3-aastaselt nägime piigat ringi liikumas Diori riiete ja Gucci käekotiga. Eelmisel aastal MTV Video Music Awards galaõhtul kandis Blue Ivy 7000 eurot maksvat Mischka Aoki kleiti ning peas oli tal tiaara.

 

allikas: Ilta Sanomat