Juba pikemat aega on meedias ringlenud jutud, mille kohaselt prints Harry ja Meghan Markle ei saa prints Williami ja Kate Middletoniga üldse hästi läbi. Allika väitel on Meghan jõudnud arusaamisele, et seni kuni nad Inglismaal elavad, peavad nad jääma igaveseks teiseks, vahendab Daily Star. Prints William ja Kate Middleton on alati esimesed ning see ei sobi Meghanile, ütleb allikas. Väidetavalt ei ole Meghan seda tüüpi naine, kes tahaks elada kellegi teise varjus – ta tahab ise kõige eredamalt särada, olla imetletud ning hinnatud. Sellest lähtuvalt on Meghan otsustanud, et ta tahaks hoopis Ameerikasse tagasi kolida ning loomulikult teha seda koos oma abikaasa prints Harry ja lapsega. Ajal, mil Meghan oli veel lapseootel, käis ta samuti salaja Ameerikas, et seal sõbrannadega beebipidu maha pidada ning allika sõnul tundis naine juba toona, et nad võiksid ühel hetkel USA-sse kolida.
„Naabrist parema“ avatud uste päev — FOTO: Kalev Lilleorg Lahedat lugemist „Naabrist parema“ avatud uste päev meelitas kohale rohkelt huvilisi
Merili Carola Kriisa — FOTO: Erakogu Ilu ja Mood Eesti esindaja Merili Carola Kriisa saavutas Hongkongis rahvusvahelisel iludusvõistlusel TOP5 koha ja tõi koju Best Talent tiitli
Peeter Võrk — FOTO: Jane Vogt Lahedat lugemist Kõik räägivad, aga vähesed teavad: kas tänapäeval peab igaüks olema ekspert?