Reklaam sulgub sekundi pärast

MEGHAN MARKLE’I SALAJANE PÄEVIK ilmus avalikkuse ette

Prints Harry kihlatu, näitlejatar Meghan Markle'i salajane internetipäevik on avalikkuse ette ilmunud. Daily Mail kirjutab, et päevik ilmus internetis anonüümselt blogi kujul. Viimane sissekanne on tehtud 2012. aasta suvel.

Päeviku teemaks oli näitlejatari karjäär ja võitlus halastamatus Hollywoodi maailmas. Markle kirjutas oma blogis, kui mitu korda on ta olnud lähedal loobumisele ning kui raske on näitlejana läbi lüüa ja korralike rolle saada.

"Olen pidanud raha laenama, tegema tööd, mida vihkan, mind on koheldud nagu kaltsu, olen pidanud suudlema meesnäitlejaid, kelle hingeõhk haiseb ning lõpuks olen tundide viisi nutnud, sest ma tunnen, et ma lihtsalt ei jaksa," seisab päevikus.

Markle kirjutas oma blogis anonüümselt sellepärast, et pärisnime alt kirjutamine oleks hetkega tema karjääri hävitanud. Samuti annab ta blogis näpunäiteid teistele näitlejatele.

Kuidas aga saadi jälile, et tegemist on just Meghan Markle'i blogiga? Väidetavalt paljastas tõe Californias elav allikas, kes oli kindel, et tegu on Markle'i päevikuga. Blogis oli ka väga palju vihjeid ja tekst sobis kokku Meghani eluga, seega pole kahtlust, et tegu on just nimelt printsi pruudiga. Sellele vihjab ka asjaolu, et kohe, kui Meghan printsi kihlatuna tuntuks sai, eemaldati blogi internetist.