Reklaam sulgub sekundi pärast

Mida toob suvi ja sügis Ott Leplandile?

Telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja võitja Ott Lepland, kes esindas Eestis edukalt ka Eurovisioonil, on lisaks kaasa teinud ka mitmetes Vanalinnastuudio lavastustes, sealhulgas "12 tooli", "kommipoodi ära eksinud…". Praegu õpib Ott Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kolmandal kursusel poppjazz laulu ning käib ka laulukoolis WAF. Buduaar uuris paljude noorte naiste lemmiklaulja Oti käest tema suveplaanide kohta.

Telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja võitja Ott Lepland, kes esindas Eestis edukalt Eurovisioonil, on lisaks kaasa teinud ka mitmetes Vanalinnastuudio lavastustes, sealhulgas "12 tooli", "kommipoodi ära eksinud…". Praegu õpib Ott Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kolmandal kursusel poppjazz laulu ning käib ka laulukoolis WAF. Buduaar uuris paljude noorte naiste lemmiklaulja Oti käest tema suveplaanide kohta.

Buduaar rääkis Otiga Hiiumaa praami peal ja uuris välja, kus meest suve jooksul veel esinemas näha saab. Ott on kogu suve pühendanud esinemistele, seega vaba aega pole, kuid kuna muusika on Oti jaoks nii töö kui ka suur kirg, siis pühendabki ta oma aja hea meelega laulmisele ja esinemistele üle kogu Eesti. "Pool suve on küll läbi, kuid üritusi on mul ees veel palju ja vaba aega eriti polegi. Sel nädalal, 26.-29. juulil olen Viljandi Folgil, kus esitan ise Hiiumaalt pärit rahvalaule. Leidsin mõni aeg tagasi ühe väga vahva lauluraamatu, mille taga oli ka CD plaat. Selles lauluraamatus on ka minu vanavanaisa tehtud laule, seega otsustasin sealt hulgast isegi mõned laulud esitada. Siis juba 31. juulil on meil Lohusalu sadamas üks mõnus akustiline kontsert." 

Järgmisel nädalal sõidab Ott hoopis Rootsi, kus lisaks esinemisele on plaanis ka kohalikke raadiojaamasid külastada. "Mind kutsuti Rootsi ühele Eurovisiooni-teemalisele kontserdile esinema, tegin selle jaoks eraldi ka mõned oma eestikeelsed lood ümber ingliskeelseks. Näiteks "Süte peal sulanud jää" ja "Tunnen elus end". Eks näis, kuidas need laulud vastu võetakse, loodan, et läheb hästi. Kindlasti on plaanis ka kohalikke raadiojaamasid külastada."

Augustis ja septembris ongi Ott rohkem välismaal. "Juba 10. augustil on esinemine koos Kärdla laulupealinna kooriga Venemaal. Septembris sõidan aga Portugali, sealt edasi Belgia, Saksamaa, taas Venemaa ja siis Soome. Graafik on tihe, kuid ootan neid reisisihtkohti suure huviga."

Karin Karu