Hertsoginna Meghan Markle saab peagi esmakordselt emaks, ent veel enne suurt sündmust otsustas naine salaja New Yorki külastada ja seda nii, et temaga ei läinud kaasa mitte ükski kuningliku perekonna liikmetest. Põhjus, miks Meghan üksi läks, on lihtne - ta tahtis segamatult veeta aega oma parimate sõpradega. Meghani reis sai allikate väitel tegelikult paika pandud juba mitu kuud tagasi ning peo korraldajaks oli tema parim sõbranna Jessica Mulroney. Hertsoginna tahtis oma lähedaste sõbrannadega enne lapse sündi veel ühe korra kokku saada ning mõnusalt aega veeta linnas, mida ta väga armastab. Kusjuures Meghan on varemgi üksi reisimas käinud ning seni pole keegi seda talle pahaks pannud. Allikas: cosmopolitan
Elamus Spa Herbal Cup — FOTO: Joosep Ints Nipinurk Hea saunarituaal võib mõjutada nii keha kui ka emotsioone
IKEA inspiratsioon — FOTO: IKEA Nipinurk Rahakratt: kodukuludelt säästmine ei sünni kangelastegudest, vaid lihtsast jätkusuutlikust mõtlemisest
Telesaade Buduaar — FOTO: Erakogu Telesaade Buduaar Ilu uuel ajastul: süstideta noorus, särav jume ja suve trendid