Reklaam sulgub sekundi pärast

PAPARATSO FOTOD: SELENA GOMEZ, mis sul ometi arus oli?

Mood on paljuski maitse küsimus ning nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda, ent siiski teatud olukordades on üsnagi raske mitte midagi öelda. Popstaar Selena Gomez jäi mõni aeg tagasi paparatso kaamera ette kandes üsnagi kahtlase tegumoega pükse, mis moekriitikute silmis kindlasti vastakaid arvamusi tekitavad.

Mood on paljuski maitse küsimus ning nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda, ent siiski teatud olukordades on üsnagi raske mitte midagi öelda. Popstaar Selena Gomez jäi mõni aeg tagasi paparatso kaamera ette, kandes üsnagi kahtlase tegumoega pükse, mis moekriitikute silmis kindlasti vastakaid arvamusi tekitavad.

Nimelt nähti Selenat lennujaamas riietuses, mis kogu tähelepanu kahtlastele pükstele tõmbas - liibuvad nahaimitatsiooniga naturaalset värvi püksid olid kõike muud kui igavad. Eemalt vaadates võib jääda mulje, justkui jalas ei oleks üldse mitte midagi. Mainimata ei saa jätta ka fakti, et sellise lõike ja tooniga pükse saab kanda vaid laitmatu säärejooksuga naine, sest need toovad esile väiksemagi iluvea ja võivad figuurile näiliselt üsna mitu kilogrammi lisada.

Kuid kas tegu on uue kuuma moeröögatusega või pigem tasuks sellised püksid üldse ära unustada?