Reklaam sulgub sekundi pärast

PIPPA MIDDLETON PALJASTAS tegevuse, millest ta raseduse ajal loobunud pole

Hertsoginna Catherine'i õde 34-aastane Pippa Middleton ja tema miljonärist elukaaslase James Matthewsi esimene järeltulija peaks ilmavalgust nägema oktoobris. Pippa on varasemalt avaldanud, et esimesed kolm kuud varjas ta rasedust ka oma personaaltreeneri eest ning tegi endiselt trenni 4-5 korda nädalas, vahendab Mirror. 

Kui naine beebiootele jääb, tuleb paratamatult loobuda mitmetest toitudest või tegevustest, mis lapsele ohtlikud olla võivad. Pippa paljastas hiljuti aga ühe tegevuse, millest ta kuidagi loobuda ei suuda. Nimelt kirjutas naine oma kolumnis Waitrose Weekendile, et pole lapseootuse ajal tennisest loobunud. "Olen väikesest peale olnud suur tennisefänn ning jätkasid mängimist ka rasedana," kirjutas Pippa. Ta kinnitas, et teeb seda aga väga ettevaatlikult. 

"Võtame kasvõi Serena Williamsi, kes on elav näide sellest, et naised võivad isegi kaheksanda raseduskuuni edukalt tennist mängida. Tõsi, vähesed meist suudavad sama, kuid kui sa oled treenitud, etrve ja rasedus sujub hästi, siis ma ei näe mingit põhjust, miks tennist edasi mängida ei tohiks," lisas ta.