Reklaam sulgub sekundi pärast

RASKE ELU: KHLOE KARDASHIANI meest suudelnud neiu sai valusa laksu

Khloe Kardashian on elu jooksul mitmel korral armunud meestesse, kes talle lõpuks ikka haiget teevad ning teda petavad. Paraku juhtus see jälle ning sel korral on lugu veelgi kurvem, sest Khloel ja Tristianil on ka ühine laps. Allikate väitel pettis Tristian Khloet neiuga, kes on ühtlasi ka Kylie Jenneri parim sõbranna, kuigi tänase seisuga oleks ilmselt paslikum öelda  oli parim sõbranna.

Eelmisel nädalal lahvatas Kardashianite klannis suur skandaal, mille keskmes olid Tristian ning Jordyn Woods nimeline neiu. Nimelt tabati need kaks omavahel suudlemast ning pärast seda on Jordyni karjäär üksnes allamäge läinud.

Jordyn elas Kylie külalistemajas, ent sealt visati ta loomulikult kohe välja, kui skandaal avalikkuse ette jõudis. Lisaks oli Jordyn ka Khloe rõivafirma Good American modelliks, kuid ka sealt kustutati ta koheselt.

Ja mis veel – mõni aeg tagasi andsid Kylie ja Jordyn välja ühise meigikollektsiooni, mille najal lootis Jordyn korraliku rahasumma teenida, kuid suudlus Tristianiga viis ka selle lootuse. Kylie paiskas kogu meigikollektsiooni kohe pärast skandaali soodusmüüki, et toodetest kiirelt vabaneda.