Reklaam sulgub sekundi pärast

TÖÖTLEMATA FOTOD: KAS TAYLOR SWIFTI näonahk on tõesti täiuslik?

Popstaar Taylor Swift (26) ei näe tavaelus sugugi glamuurne välja, ent sellegipoolest torkaks ta oma välimusega silma isegi siis kui ta kannaks kartulikotti. Paar päeva tagasi jäi Taylor paparatso kaamerate ette kandes üleni musta värvi saapaid, pükse ja topikest ning juuksed olid tal seatud kõige tavalisemasse patsisoengusse.

Popstaar Taylor Swift (26) ei näe tavaelus sugugi glamuurne välja, ent sellegipoolest torkaks ta oma välimusega silma isegi siis, kui ta kannaks kartulikotti. Paar päeva tagasi jäi Taylor paparatso kaamerate ette, kandes üleni musta värvi saapaid, pükse ja topikest ning juuksed olid tal seatud kõige tavalisemasse patsisoengusse.

Tähelepanu tõmbas aga just Taylori näonahk. Kas tõesti ei ole 26aastasel naisel mitte ühtegi kortsukest isegi silmanurgas mitte või on tegu töödeldud piltidega? Ka Taylori huulejoon tundub neid pilte vaadates lausa täiuslik, näonaha puhtusest rääkimata. 

Kindel on see, et Taylor teeb oma laitmatu välimusega silmad ette mitmele teisele Hollywoodi staarile, kes näevad oma vanusest isegi kümme aastat vanemad välja. Kas teadsid, et näiteks Miley Cyrus on kolm aastat noorem kui Taylor? 

Vaata pilte allpool ja avalda arvamust, kas Taylori pildid on sinu arvates töödeldud või mitte?