Internetis läks täna liikvele üsnagi vürtsikas video naisest, kes üle terve lennuki karjub ja sõimab ning seejärel oma kaaslasele kallale läheb. Stjuardessid üritasid meest oma tulivihase naise kõrvalt ära aidata ja kui mees püsti tõusis, et naisest mööda minna, hakkas viimane teda peksma. Videos on kuulda, et naise viha põhjuseks on mehe väidetav huvi võõraste naiste vastu. Mees olevat teisi naisi vaadanud ja naine teatas talle, et selline asi ei sobi kohe üldse mitte ning tema vali hääl segas loomulikult ka kaasreisijaid. Stjuardessid sekkusid vahele ning üritasid naisele selgeks teha, et ta karjub liiga kõvasti ning et selline käitumine lennukis on lubamatu. Naist see ei peadanud, ta karjus edasi ja kui mees tema kõrval püsti tõusis, et mööda minna, hakkas naine teda sõjakalt peksma. Paar pidi lennukist lahkuma ning naisele öeldi, et ta võib rünnaku eest süüdistuse saada. Naine ütles, et teda ei huvita. Vaata toimunut allpool olevast YouTube videost.
Franz Raver — FOTO: Siiri Kumari Ilu ja Mood Tartu disainer tõi Antoniuse moeetendusel lavale perekonnaloo ja küsimuse: kas kõige jätkusuutlikum rõivas on see, mis on säilinud 90 aastat?
EUIPO kampaania — FOTO: EUIPO Nipinurk Uuring: tarbijad on valmis hea disaini eest rohkem maksma, kuid võltsijad kasutavad seda ära
Van Gogh`i elamusnäitus — FOTO: PoCo popkunstimuuseum Ilu ja Mood Tallinnas avatakse rahvusvaheline Van Gogh’i elamusnäitus