VAPPER NAINE: Liisa Leetma, kuidas sa küll julgesid seda teha?

VAPPER NAINE: Liisa Leetma, kuidas sa küll julgesid seda teha?

Eesti üks andekamaid meigikunstnikke, Liisa Leetma, postitas hiljuti sotsiaalmeediasse video, kus tal on raskusi pisarate tagasihoidmisega. Liisa räägib, et ei teagi, kust oma juttu alustada, sest seljataga on niivõrd emotsionaalne päev. 

Nimelt osales meigivõlur “Minu unistuste päev” projektis, mille raames viiakse täide haigete laste unistusi. Liisaga kohtus 14-aastane Anneli, kes tuli äsja kuuenädalaselt kiiritusravilt Rootsist. Anneli sooviks oli, et tuntud meigikunstnik talle meiki teeks ning seejärel poseeriksid nad üheskoos piltidel.

“Sellistel hetkedel tahaksin universumi ees vabandada, kui olen olnud tänamatu või pole hinnanud seda, mis mul olemas on. Sellised asjad panevad sind ümber hindama sinu enda probleeme. Inimesed võitlevad iga päev selle nimel, et elama jääda. See paneb mõtlema,” üritab Liisa videol pisaraid tagasi hoida.

Üldiselt oli neil aga tore päev ning nagu see kogemus poleks veel piisavalt hea olnud, said Liisa ja Anneli ka boamaoga pilti teha. Enamik inimestest keelduks õudusega sellisest võimalusest, kuid Liisa ja Anneli ei tundu madu kartvat ning poseerivad fotodel nagu õppinud modellid.