VAPUSTAV NAINE! EVELIN ILVES tegi läbi tõelise eneseületuse

VAPUSTAV NAINE! EVELIN ILVES tegi läbi tõelise eneseületuse

Evelin Ilves tõepoolest ei väsi üllatamast! Tervislikest eluviisidest on ta alati lugu pidanud ning maitsvaid retsepte oma sotsiaalmeedia kontole postitatud, ent see pole siiski eneseületus. Küll aga võib eneseületuseks pidada Evelini teisipäeva hommikust tegevust, mis toob sõna otseses mõttes külmavärinad!

Evelin Ilves tõepoolest ei väsi üllatamast! Tervislikest eluviisidest on ta alati lugu pidanud ning maitsvaid retsepte oma sotsiaalmeediakontole postitatud, ent see pole siiski eneseületus. Küll aga võib eneseületuseks pidada Evelini teisipäevahommikust tegevust, mis toob sõna otseses mõttes külmavärinad!

Nimelt käis Evelin täna hommikul meres ujumas. Külm tuul ega pidevalt langevad soojakraadid teda ei heidutanud ning tagantjärele tõdeb ta, et valju tuule tõttu oli see siiski väike eneseületus. “Tänahommikune ujumine oli valju tuule tõttu väike eneseületus, aga mere värvid see-eest võrratud! Kaks austraallast aga ehmusid soolasambaks, kui mind merest tulemas nägid, tahtsid näpuga katsuda, et kas see on ikka päris inimene. Lõpuks nentisid, et Eestis elavad tõeliselt erilised inimesed. Tõsi!” naerab Evelin.

Loe ka Evelini postitust Facebookis siin

Evelin postitas oma sotsiaalmeediakontole merest imekauni foto, mis ilmselt kutsuks ujuma küll, kui õhutemperatuur tunduvalt suvisem oleks:

Kas sina oled võimeline tänase ilmaga merre ujuma minema? Väljakutse ja veel missugune!