Värvikas JAMIE suvenumbris Inglise köögi parimad palad

Värvikas JAMIE suvenumbris Inglise köögi parimad palad

Vahetult enne jaanipäeva jõudis poelettidele suvine Jamie ajakiri, mis inspireerib köögis kasutama värskeid kodumaiseid aiasaadusi. 

Vahetult enne jaanipäeva jõudis poelettidele suvine Jamie ajakiri, mis inspireerib köögis kasutama värskeid kodumaiseid aiasaadusi. 

Jamie Oliver: “Juuni on üks minu lemmikkuid, peamiselt just seetõttu, et see on nii ülevoolavalt rõõmus kuu –  herned hakkavad võrseid ajama, värsked maasikad on kohe valmimas ja loodusest on aina enam värsket toidukraami saadaval.”

Meil on hea meel tervitada oma lugejaid seekord Inglise köögile keskenduva numbriga. Särtsuks vahele on lisatud ka Itaalia köögi lemmikuid ja präänikuks on suurepärased retseptid, millega Jamie Oliveri sõbrad tema 40nda juubeli laua katsid.

Jamie vürtsitab sel korral oma rubriiki sinepiga ja Chiappa õed on valinud välja paremiku kanatoitudest.

Rubriigis “Koolitoidud Eveliniga” teeb Evelin Ilves koos teismelistega pidulikumaid palasid toredate Eesti koolide retseptivaramust.

Jamie ajakirja toimetus võttis osa taimetoidupäeval toimunud smuuti meistrivõistlustest ja lisaks meie lemmikule leiate käesolevast numbrist kõikide võistlus tööde retseptid. Reisilugu viib meid Inglismaa kõige põhjapoolsemasse maakonda, Northumberlandi, mille looduse jõulisest vaikusest ja võrratust kokakunstist me läbi kaamerasilma osa saame.

Nautige suve ja kui vajate abi lihtsa ja kiire õhtusöögi jaoks, siis ärge unustage kesknädalatoitude rubriiki ja Toidurevolutsiooni päeva retseptiparemikku.

***

Jamie ajakiri Eestis on kõige tervislikum ja mahukam toiduajakiri, sisaldades igas numbris üle 100 retsepti ning lisaks rohkelt nõuandeid maitsva toidu valmistamiseks.

Kõik Jamie ajakirja retseptid ja uudised suunavad inimesi tervislikult ja teadlikumalt toituma.  Lugeja leiab iga retsepti juurest  toiteväärtuse info ning kalorsuse. Jamie ajakiri peab väga oluliseks ka seda, etjakirjas avaldatavad retseptid ega reklaamitud tooted ei sisalda tervisele kahjulikke e-aineid.

Hetkel on käimas Jamie ajakirja tellimiskampaania – vormistades kodutellimuse saad kingituseks paki värskelt röstitud Haba kohvi.

 

Tervitustega köögist

Jamie ajakiri