VÄRVIKAS MOEDISAINER TIM BLUZ: enesekindlus on elu lõpuni moes

Aastalõpp on enamike inimeste jaoks reeglina kokkuvõtete tegemise aeg. Värvikas moedisainer Tim Bluz viskab nüüd aga koos sinuga pilgu hoopis uude aastasse. Millised on tema soovitused ja mida noor disainer naistele südamele tahaks panna? Loe edasi ja saa teada. 

Aasta lõpp on enamike inimeste jaoks reeglina kokkuvõtete tegemise aeg. Värvikas moedisainer Tim Bluz viskab nüüd aga koos sinuga pilgu hoopis uude aastasse. Millised on tema soovitused ja mida noor disainer naistele südamele tahaks panna? Loe edasi ja saa teada. 

Tim toob esimesena välja, et uue aasta alguses peaks iga naine kindlasti midagi uut proovima! “Ükskõik, mis see on – kas värske soeng või täiesti uus stiil! 2016. aasta on õige aeg neile, kes tahaks oma elus midagi muuta, aga pole seda siiani mingil põhjusel julgenud teha,” ütleb Bluz. “Nagu ma alati ütlen – ärge kartke eksperimenteerida ja ärge suhtuge moodi liiga tõsiselt, sest mood on tegelikult hästi fun! Olge enesekindlad – see on elu lõpuni moes!”

Timi arvates on maailmas liiga palju probleeme ning mees pakub neile välja hea ja lihtsa lahenduse, mida igaüks koheselt rakendama saab hakata. “Ma usun, et praegusel ajal peame me rohkem armastust, mõistmist ja positiivset mõtteviisi välja näitama. Elu on liiga lühike ja iga päeva tuleb nautida,” usub ta. 

See, mida julge moedisainer uuelt aastalt ise ootab, jääb esialgu saladuseks. Küll aga soovib ta kõigile lugejatele uue aasta peatse saabumise puhul edastada omapoolse värvika mõtte. “Ma loodan, et uus aasta toob palju rõõmu, värve, stiili, ideid, armastust ja seksi!” 

Buduaar.ee