VAU, MILLISED NAISED: Anu Saagim ja Reet Härmat juba teavad, kuidas tähelepanu püüda

VAU, MILLISED NAISED: Anu Saagim ja Reet Härmat juba teavad, kuidas tähelepanu püüda

Eile õhtul tähistas telekanal TV3 Hiltoni hotellis oma sügishooaja algust. Glamuursel peol olid kohal mitmed tuntud Eestimaa staarid, teiste seas näiteks Grete Klein koos kallima Ergo Kullaga, Uudo Sepp, Brigitte Susanne Hunt, Anni Rahula, Liis Lemsalu, Elina Born, Reet Härmat, Anu Saagim jpt. 

Eilse kullasärase peo naelteks võib aga julgelt nimetada just kaht viimati mainitud naist: bravuuritar Anu Saagimit ja jumestuskunstnik Reet Härmatit, kes ühtlasi on ka värske Buduaari ajakirja kaanestaarid. Parimate sõbrannadena on naised imehästi kursis sellega, kuidas peol tähelepanu tõmmata ja ka kõige tugevama närvikavaga moefännid pahviks lüüa. 

Nimelt olid naised tavapäraste õhtukleitide asemel selga pannud hoopis läbipaistvad kehasukad brändilt Dsquared2. Kui Reet soovis veidi tagasihoidlikumaks jääda ning kattis õlad kärtspunase Diana Arno vestiga, siis Anu oli julgem ning ei jätnud midagi fantaasia hooleks. 

Jääb vaid üle tõdeda, et kui vanemas eas omad nii suurepärast figuuri nagu seda on Saagimil ja Härmatil, siis milleks seda ikka peita. Seksikatest kehasukkadest postitas Reet kuuma foto ka oma Instagrami kontole.