VIDEO: ARGO ADER piitsutab Ott Leplandi nii, kuidas jaksab

VIDEO: ARGO ADER piitsutab Ott Leplandi nii, kuidas jaksab

Rokkmuusik Tanel Padar inspireerib oma sportlikkusega paljusid ning poleks üldse imestada, kui tema aktiivsus on ka teistesse süstinud motivatsiooni end käsile võtta. Ei tea, kas tegu on Tanelilt saadud trennipisikuga või mitte, ent Ott Lepland on hakanud üha enam oma füüsisele tähelepanu pöörama.

Rokkmuusik Tanel Padar inspireerib oma sportlikkusega paljusid ning pole üldse imestada, et tema aktiivsus on ka teistesse süstinud motivatsiooni end käsile võtta. Ei tea, kas tegu on Tanelilt saadud trennipisikuga või mitte, ent Ott Lepland on hakanud üha enam oma füüsisele tähelepanu pöörama.

Ott treenib tuntud eratreeneri Argo Aderi käe all, kes juba teab, kuidas oma treenitavad tõsiselt higistama panna ning nagu näha, võetakse vajadusel käsile ka ekstreemsed meetodid.

Nimelt postitas Oti sõber Andres Puusepp hiljuti Facebooki lehele videoklipi, kus ta koos Otiga tõsise väljakutse nimel sõna otseses mõttes endast kogu jõu välja peab suruma. Noormehed pidid kahekesi suutma Argo Aderi lihastele vastu panna ja selge see, et lihtne nende ülesanne ei olnud.

Harjutuse nimeks on Andrese sõnul “adravedu”.

Vaata lõbusat videoklippi allpool!