VIIMSE PIIRINI AETUD LAURA KÕRGEMÄE paljastab kõik

VIIMSE PIIRINI AETUD LAURA KÕRGEMÄE paljastab kõik

Eelmisel nädalal postitas Katrin Lust sotsiaalmeediasse pildi koos Laura Kõrgemäega, kes mullu ääretult šokeerivasse kupeldamisskandaali sattus ning pärast seda kõik oma sotsiaalmeedia kontod ära kustutas. Laura kadus kui vits vette ning keeldus toona juhtunust rääkima.

Eelmisel nädalal postitas Katrin Lust sotsiaalmeediasse pildi koos Laura Kõrgemäega, kes mullu ääretult šokeerivasse kupeldamisskandaali sattus ning pärast seda kõik oma sotsiaalmeediakontod ära kustutas. Laura kadus kui vits vette ning keeldus toona juhtunust rääkima.

Nüüd, mil Katrin aga teatas, et sel sügisel jõuab eetrisse “Kuuuurija” saade, kus Laura Kõrgemäe räägib viimaks suu puhtaks ja paljastab kõik, otsustasid väga paljud inimesed samuti antud teemat kommenteerida.

Paljud hakkasid “Kuuuurija” lehel, Katrin Lusti isiklikul Facebooki ja Instagrami kontol Laura kohta sõna võtma – negatiivseid kommentaare Laura suunas tuli palju ning ühel hetkel ei suutnud Laura laimu ja sõimu enam vaikselt pealt vaadata. Selle tulemusena otsustas ta enda eest seista.

Katrin Lusti Instagrami pildi all kommenteerib üks jälgija: “No eks tal on pikalt aega olnud seda “tõde” välja mõelda ka.”

Selle peale vastab aga Laura: “Minu lugu ei tule udutatud näo ja moonutatud hääle ja veel rohkem moonutatud tõega. Ma pole vajanud aega millegi väljamõtlemiseks, vaid usun, et kasutasin seda aega targasti, kogudes tõendeid, mis kõik ka avalikuks tulevad. Karma on üks kummaline asi… ta saab su varem või hiljem kätte. Minu huvi pole kellelegi kätte maksta. Vaid minu soov on tõde kõigile nähtavaks teha,” kirjutab Laura. “Meedia ei saa hävitada kellegi ausat ettevõtet koos minu ja mu lähedaste eludega ilma tagajärgedeta. Aga tark ei torma. Ma ei vaja ei täna ega tulevikus ühegi meediakanali vabandust. Proovigu selle vabandusega seitse kuud ilma tööta ellu jääda. Küll aga oleks vägagi teretulnud valetanud neidude vabandus, ehk mina ikkagi andestan neile, kes teab?!”

Lisaks võtab Laura sõna ka “Kuuuurija” Facebooki lehel, kus üks kommenteerija kirjutab: “Enne küll Laura ei soovinud vastata ja jooksis kaamerate eest peitu. Nüüd leidis uue sõbranna, kes teda uskuma jäi ja nüüd siis ju võib kaamerate ees ka jälle olla.”

Selle kommentaari peale vastab Laura. “Oled asjadest “õigesti” aru saanud. Ma olen juba aastaid madalat profiili hoidunud, et sinusuguste inimeste “meelelahutus” mitte olla. Õelus on ikka üks hirmus asi. Loe parem raamatuid. Äkki jääb midagi vajalikku isegi külge.”