Coverderm Botumax Make-up kortsudevastane jumestuskreem

Coverderm Botumax Make-up kortsudevastane jumestuskreem

Kortsudevastane jumestuskreem 30 ml. Ainulaadne jumestustoode, mis katab ideaalselt ning samas vähendab kortse ja nahakurde.

Veekindel. Hüpoallergiline. Eriti kauapüsiv. Õlivaba koostis. Kaitse UVA/UVB kiirguse eest SPF 15. Sametine tekstuur. Kerge peale kanda. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sisaldab valgust peegeldavaid osakesi. Vähendab kortse ja peeneid nahakurde, mille tekkimise põhjuseks on 3 peamist kortsude tekitajat: näomiimika, vananemine ja photo-aging( UV kiirgusest tingitud vananemine). Revolutsiooniline koostis, mis sisaldab kõrgtehnoloogiliselt looduse eeskujul loodud peptiide. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks.   

Botumax Colorceuticals ravikuur + jumestus

Botumax jumestuskreem / Botumax peitepulk / Botumax kompaktpuuder

Kolm uuenduslikku jumestustoodet, mis ühendavad endas Hexapeptide-3,Pentapeptide-3 ja aniisiekstrakti toime ning seeläbi ühelt poolt varjavad nahadefektid ning teisalt vähendavad nii peenemaid kui ka sügavamaid kortse.
Need veekindlad ja kauapüsivad tooted sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, pikendades Botumax nahahooldussüsteemi mõju kogu päevaks.
Lisatoimed: õlivaba koostis, kuhu kuuluvad ka valgustpeegeldavad mikroosakesed; hüpoallergeenne, sametine tekstuur, tugeva päikesekaitsefaktoriga.
Koostises: CM-Glucan, Phytosphigosine, VenuceaneHexapeptide-3 Pentapeptide-3 & aniisiekstrakt

Hind: 26,27 EUR

Lisainfo:

www.glenberg.ee