Coverderm jumestuskreem Perfect Face

Coverderm jumestuskreem Perfect Face

COVERDERM JUMESTUSKREEM PERFECT FACE:

Kreemjas, hõlpsalt pealekantav jumestuskreem, mis peidab väiksemad nahadefektid, muudab liigkahvatu naha jumekamaks ning
tasandab ebaühtlase nahatooni! Sobib ka selliste tõsisemate nahakahjustuste varjamiseks nagu akne,  kuperoosa, laikpigmenditus, pleekinud hemangioomid, kloasmid, vananemisest ning päikesekiirgusest põhjustatud laigud, pigmendilaigud, tedretähnid ning punetav näonahk. Sobib ideaalselt aknega ja laigulise naha katmiseks: kliinilised uuringud on tõestanud, et näokreem PERFECT FACE ei tekita komedoone (ei soodusta akne teket) ning on hüpoallergeenne, mistõttu sobib see ideaalselt nii aknega kui aknele kalduvale nahale, omamata seejuures negatiivset mõju akneravikuuridele.

PERFECT FACE ei ärrita nahka ning laseb sel hingata. Ideaalne toode töötavatele naistele, kes eelistavad loomulikku jumestust, mis püsib terve päeva! Sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks näitlejatele, jumestajatele, kosmeetikutele, meelelahutuses töötajatele, sportlastele ning avalikkuse ees esinejatele. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka muudel puhkudel, näiteks pulmades, ujumise, suusatamise, tantsimise ning värskes õhus ringi liikumise ajal. 100% veekindel, päikesekaitsefaktoriga SPF 20, sobib kõikidele nahatüüpidele.

Coverderm jumestuskreem Perfect Face tuubis 30 ml

Hind 511 eek+km

 

Tule tutvu toodetega messil Ilu Sõnum 2010 ( 8-10. oktoober )!

Glenberg Grupp OÜ stend C-16

Coverdermi uuenduslike toodetega tutvumiseks külastage Coverdermi kodulehte aadressil www.coverderm.com

Maaletooja:

Glenberg Grupp OÜ, Tel: 6997699

www.glenberg.ee