COVERDERM MAXYDRAT kinkekarp – uudne 3D niisutussüsteem nahale.

COVERDERM MAXYDRAT kinkekarp – uudne 3D niisutussüsteem nahale.

COVERDERM MAXYDRAT kinkekarp – uudne 3D niisutussüsteem nahale.

Naharakkude pidev niisutamine, et rakud funktsioneeriksid korralikult, on väga oluline. Niiskustase peab olema piisav nii epidermise raku sees kui ka rakkude vahel. Tänu ultramoodsale koostisele, mis baseerub Nobeli preemia saanud Aquaporin – avastusel (“ rakkude veetorustik”) , matkivad Maxydrat tooted naha enda niisutusmehhanismi. Vesi transporditakse lausa  igasse rakku epidermises, et tagada naha optimaalne niisutus. Nende toodete 3-dimensiooniline funktsionaalsus tagab optimaalse niisutuse: 1) naha pinnal 2) läbi kõikide kihtide epidermises 3) raku tasandil. Muudavad naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestavad ja tekitavad meeldiva heaolutunde. Hüpoallergiline. Kasutada hommikuti ja õhtuti.

Kinkekarbid:

1.variant: Maxydrat Visage niisutav näokreem kuivale/tundlikule või normaalsele nahale või rasusele-pinnakuivale nahale 30ml + Maxydrat Yeux niisutav silmaümbrus kreem-geel 15ml KINGITUSEKS!

2. variant: Maxydrat Visage niisutav näokreem kuivale/tundlikule või normaalsele nahale või rasusele-pinnakuivale nahale 30ml + Maxydrat Serum maksimaalselt niisutav kontsentreeritud seerum näole ja  silmaümbrusele 20ml KINGITUSEKS!

Loe ka seda: http://buduaar.ee/Article/article/13890

Lisainfo ja tellimine: Glenberg Grupp OÜ

www.glenberg.ee