COVERDERM MAXYDRAT näohooldussari nüüd Eestis.

COVERDERM MAXYDRAT näohooldussari nüüd Eestis.

NIISUTAB SÜGAVAMALT, KIIREMINI, PAREMINI AINULT 5 MINUTIGA!

Tänu ultramoodsale koostisele, mis baseerub Nobeli preemia saanud AQUAPORIN– avastusel ( „rakkude veetorustik“), matkivad Maxydrat tooted naha enda niisutusmehhanismi. Epitermise rakud “ujutatakse” koheselt veega üle. Kliiniliselt on tõestatud naha niiskustaseme tõus 65% ainult 5 minutiga!  Suurendavad niiskustaset 89% peale 60 päevast kuuri. Muudavad naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestavad ja tekitavad meeldiva heolutunde. Näokreemid on mõeldud kuivale/tundlikule nahale, normaalsele nahale, rasusele/pinnakuivale nahale. Näokreemid sisaldavad hüaluroonhapet, et võidelda kortsude vastu.  Hüpoallergiline.  Kasuta hommikuti ja õhtuti ning koge midagi väga erilist! Hüpoallergeensed. Oflalmoloogiliselt testitud.  

COVERDERM MAXYDRAT YEUX maksimaalselt niisutav silmaümbruskreem-geel 15ml. Ultrapehme, kerge tekstuuriga kreem-geel, mis on spetsiaalselt väljatöötatud haprale silmaümbruspiirkonnale. Niiskustaset  tõstetakse võimsalt ja nahk muutub pehmeks ning säravaks. Peente kortsukeste ja joonte vähenemine on tõestatud. Kasuta igal hommikul ja õhtul. Hüpoallergeenne. Oftalmoloogiliselt testitud. 

COVERDERM MAXYDRAT VISAGE maksimaalselt niisutav näokreem kuivale/tundlikule nahale 30ml. Õhkkerge, kergesti imenduv kreem, mis koheselt tõstab kogu epidermise niiskustaset.  Muudab naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestab ja tekitab meeldiva heolutunde. Spetsiaalne koostis, mis on mõeldud kuivale/tundlikule nahale on ärritusevastase toimega. Kanna näole ja kaelale igal hommikul ja õhtul ning koge erakordset, pikaajalist tulemust. Kortsudevastane toime. Sisaldab hüaluroonhapet.  Hüpoallergiline.   

COVERDERM MAXYDRAT VISAGE maksimaalselt niisutav näokreem normaalsele nahale 30ml. Õhkkerge, kergesti imenduv kreem, mis koheselt tõstab kogu epidermise niiskustaset.  Muudab naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestab ja tekitab meeldiva heolutunde.  Kanna näole ja kaelale igal hommikul ja õhtul ning koge erakordset, pikaajalist tulemust. Kortsudevastane toime. Sisaldab hüaluroonhapet. Hüpoallergiline.     

COVERDERM MAXYDRAT VISAGE maksimaalselt niisutav näokreem rasusele nahale 30ml. Õhkkerge, kergesti imenduv kreem, mis koheselt tõstab kogu epidermise niiskustaset.  Muudab naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestab ja tekitab meeldiva heolutunde. Sobib eriti hästi rasusele pinnakuivale nahale.  Spetsiaalne õlivaba, rasueritust reguleeriv koostis. Kanna näole ja kaelale igal hommikul ja õhtul ning koge erakordset, pikaajalist tulemust. Kortsudevastane toime. Sisaldab hüaluroonhapet. Hüpoallergiline.

COVERDERM MAXYDRAT SERUM maksimaalselt niisutav kontsentreeritud seerum näole ja silmaümbrusele 20ml. Kontsentreeritud ekstratugev koostis, mis tõstab võimsalt naha niiskustaset. Hüpoallergiline. Ideaalne silmaümbruspiirkonnale. Kasuta igal hommikul ja õhtul näole, kaelale ja silmaümbruses. Maksimaalse tulemuse saamiseks kasuta enne Maxydrat Visage niisutava näokreemi ja Maxydrat Yeux niisutava silmakreemi kasutamist.    

Maaletooja ja lisainfo:

Glenberg Grupp OÜ

www.glenberg.ee