Kate Moss Vintage Muse

Kate Moss Vintage Muse

Kate Moss Vintage Muse

Kate Moss`i ilu ja eriline stiil on temast teinud ülima muusa. Aastaid on ta inspireerinud paljusid artiste kindlustades oma kordumatu looki ja vaimu kestvuse kunstis. Nüüd on Kate’i olemus inspireerinud uut lõhna: Vintage Muse by Kate Moss.  Lilleline, muskuseline lõhn ja ajatu veetlus. 

Ülemaailmselt kiidetud modellina, eduka moedisainerina ja kuulsa stiililiidrina on Kate kõikjal kütkestanud kunstnikke, skulptoreid ja fotograafe. Väljapaistvad talendid nagu Lucien Freud, Tracey Emin, Bansky, Stella Vine ja Marc Quinn on loonud oma nägemuse Kate`ist. Igaüks neist näib olevat olnud lummatud tema võluvast väljanägemisest, sisemisest sensuaalsusest ja tema ikoonistaatusest. Kate on inspireerinud, ta on loonud, ta ületab kõike, mis määratleb kunsti… ta on ajatu.
     
Vintage Muse on unikaalne väljendus Kate`st, naisest ja tema rollist muusana. Modernne, lilleline, muskuseline lõhn peegeldab Kate’i mitmekülgset šarmi. Elegantne ning meeldejääv Vintage Muse toob esile Kate’i hingetuksvõtva ilu ja naiseliku šarmi.

Kate Moss kommenteerib: “Mul on olnud au ja privileeg töötada koos paljude suurte kunstnikega ja olla tähelepanuväärsete kunstiteoste objektiks. Osalemine nendes loomeprotsessides inspireeris mind Vintage Muse loomisel, oivaliselt šikk, peen lõhn, mis innustab ja inspireerib. Just nagu maal või foto kestab, samuti on Vintage Muse imeliselt ajatu, mis teeb temast kaaseaegse klassiku.”

Pudel on peenelt lihvitud, tekitades kauni kalliskiviefekti. Seda kaunistab sõna Muse ja klassikaliselt kuldne Kate Moss signatuur. Kuid seekord on pudel ilusat ametüsti tooni, vihjates lõhnasüdame purpursele kannikesele ja andes edasi luksuslikkust. Täiuslikuks naiselikkuse puudutuseks on pudelikael kaunistatud kuldsete ja violetsete lilledega paelaga. 

Stiilne karp on metallik purpurset tooni. Täienduseks lilledisainile pudelikaelal on ka pakend kaunistatud õrnade lillemustritega. Üldine look on elegantselt vintage ja rõhutamata glamuurne.

Inspiratsioon kestvast ilust. Vintage Muse, unikaalne ja peen lõhn, mida armastatakse igavesti. 

EDT 30ml hind kauplustes 455 krooni.