Kuidas peita veenilaiendeid?

Kuidas peita veenilaiendeid?

Kuidas saada ideaalseid jalgu? Kuidas peita veenilaiendeid?

PEITEV JUMESTUSKREEM JALGADELE JA KEHALE  COVERDERM PERFECT LEGS

Revolutsiooniline veekindel jumestustoode, mis peidab kõik Teie jalgade ja keha nahadefektid, sealhulgas veenilaiendid, venitusarmid, veenipõletiku, laikpigmendituse, armid, põletuskahjustused, päikeselaigud, sünnimärgid, sinikad ja tätoveeringud.

Toode on kreemjas, hõlpsalt pealekantav ja elastne. Samas tagab see tänu päikesekaitsefaktorile SPF 16 jalgade ja keha õrnade nahapiirkondade (näiteks veenilaiendite) täiusliku kaitse päikesekiirguse kahjuliku mõju eest. PERFECT LEGS ei määri, püsides Teie nahal ilma laiali minemata või näotuid rante tekitamata ka kõige ekstreemsemates tingimustes, nagu näiteks sportimise, sealhulgas ujumise ajal. Toode on hüpoallergeenne ja sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.

PERFECT LEGS KASUTAMINE: Kandke väike kogus toodet nahapiirkonnale, mille defekti soovite katta, ja hajutage see oma sõrmeotstega nahale laiali. Hajutage toote pealekandmisega tekkinud kreemirandid nahapinnale laiali. Ideaalse lõpptulemuse saavutamiseks vajutage kreemiga kaetud nahapiirkond üle niiske salvrätiga ja laske 2-3 minutit kuivada. Toote mahapesemiseks kasutage seepi ja vett.

Lisainfo: www.glenberg.ee