L’oreal Paris Men Expert esitleb uut Hydra Energetic Ice Cool silmaümbrusrullikut!

L’oreal Paris Men Expert esitleb uut Hydra Energetic Ice Cool silmaümbrusrullikut!

  Pead värske ja hästi puhanud välja nägema? Väsinud silmad reedavad? Lahendus on siin!   Elegantne oranžis pakendis Hydra Energetic Ice Cool silmaümbrusrullik ergutab väsinud silmi igal hommikul jääkülma roll-on’i ja jäiselt värskendava koostisega, mis on spetsiaalselt välja töötatud tumedate silmaaluste ning tursete vastu võitlemiseks. Kuidas asi toimib? Stimuleeriv külm kuulike soodustab vereringlust silmade ümber vähendades turseid. Peptido-kompleksi ja C-vitamiiniga rikastatud ergutav kokteil vähendab silmnähtvalt tumedaid rõngaid silmade ümber.   See on lihtsasti pealekantav ja tõeliselt ergutav energialaeng Sinu silmaümbrsusnahale iga päev! Hind poodides ca 199EEK  

 

Pead värske ja hästi puhanud välja nägema? Väsinud silmad reedavad? Lahendus on siin!

Elegantne oranžis pakendis Hydra Energetic Ice Cool silmaümbrusrullik ergutab väsinud silmi igal hommikul jääkülma roll-on’i ja jäiselt värskendava koostisega, mis on spetsiaalselt välja töötatud tumedate silmaaluste ning tursete vastu võitlemiseks.

Kuidas asi toimib? Stimuleeriv külm kuulike soodustab vereringlust silmade ümber vähendades turseid. Peptido-kompleksi ja C-vitamiiniga rikastatud ergutav kokteil vähendab silmnähtvalt tumedaid rõngaid silmade ümber.  

See on lihtsalt pealekantav ja tõeliselt ergutav energialaeng Sinu silmaümbrusnahale iga päev!

Hind poodides ca 199EEK