Märtsikuu sooduspakkumine Coverdermilt!

Coverderm Botumax Make Up kortsudevastane jumestuskreem 30ml
VÕITLE KORTSUDE VASTU KOGU PÄEVA VÄLTEL!

Ainulaadne jumestustoode, mis katab ideaalselt ning samas vähendab nii peenemaid kui ka sügavamaid kortse, mille tekkimise põhjuseks on 3 peamist kortsude tekitajat: näomiimika, vananemine ja photo-aging( UV kiirgusest tingitud vananemine). Revolutsiooniline koostis, mis sisaldab kõrgtehnoloogiliselt looduse eeskujul loodud peptiide. Veekindel. Hüpoallergiline. Eriti kauapüsiv. Õlivaba koostis. Kaitse UVA/UVB kiirguse eest SPF 15. Sametine tekstuur. Kerge peale kanda. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sisaldab valgustpeegeldavaid osakesi. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks.   
Botumax Colorceuticals ravikuur + jumestus
 
Tutvu lisaks: Botumax jumestuskreem / Botumax peitepulk / Botumax kompaktpuuder

Kolm uuenduslikku jumestustoodet, mis ühendavad endas Hexapeptide-3 ,Pentapeptide-3 ja aniisiekstrakti toime ning seeläbi ühelt poolt varjavad nahadefektid ning teisalt aitavad lõdvestada miimikalihaseid ja ennetavad või korrigeerivad seeläbi näoilmete pideva muutumise tõttu tekkinud kortse. Tegemist on mürgise botuliini mitteagressiivsete ning täiesti ohutute alternatiividega, mida ei ole tarvis nahka viia süstimise teel ning mille kasutamisega ei kaasne kõrvalmõjusid.
Need veekindlad ja kauapüsivad tooted sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, pikendades Botumax nahahooldussüsteemi mõju kogu päevaks.
Lisatoimed: õlivaba koostis, kuhu kuuluvad ka valgustpeegeldavad mikroosakesed; hüpoallergeenne, sametine tekstuur, tugeva päikesekaitsefaktoriga.
Koostises: CM-Glucan, Phytosphigosine, VenuceaneHexapeptide-3 Pentapeptide-3 & aniisiekstrakt
                                     
PAKKUMINE:  20 EUR (312,93 EEK)
TAVAHIND:  26,27 EUR (411,04 EEK)

Vaata lisa: www.glenberg.ee