Otsime naisi, kes soovivad end muuta!

Otsime naisi, kes soovivad end muuta!

  Otsime naisi, kes soovivad end muuta! Coverderm kutsub osalema naisi, kes soovivad muuta oma näos väiksemaid ja suuremaid iluvigu – akne, aknearmid, pigmendilaigud, tedretäpid, armid, hemangioom ehk “tulemärk”. Saada endast  üks pilt ( saadetud fotosid ei avaldata ) aadressile renate@buduaar.ee ja kirjuta juurde selgitus, miks just sina soovid oma näo juures midagi muuta. Coverdermi jumestustooted võivad olla lahenduseks su probleemidele!  

Otsime naisi, kes soovivad end muuta!

Coverderm kutsub osalema naisi, kes soovivad muuta oma näos väiksemaid ja suuremaid iluvigu – akne, aknearmid, pigmendilaigud, tedretäpid, armid, hemangioom ehk “tulemärk”. Saada endast  üks pilt ( saadetud fotosid ei avaldata ) aadressile renate@buduaar.ee ja kirjuta juurde selgitus, miks just sina soovid oma näo juures midagi muuta. Coverdermi jumestustooted võivad olla lahenduseks su probleemidele!

Sooviavaldajate seast valime välja 5 naist, kes saavad endale Coverderm`i poolt sobivad tooted kingituseks ning on nõus osalema fotosessioonil enne/pärast toodete kasutamist.

Valitud saavad Mari Ojasaare käe all jumestused, mis muudavad neid täielikult ja teevad õnnelikuks!

Pilte ootame kuni 4. oktoobrini 2010.

Tutvu Coverderm toodetega http://www.coverderm.com/

Maaletooja: Glenberg Grupp OÜ,  http://www.glenberg.ee/