Reveal by Halle Berry

Reveal by Halle Berry

Reveal by Halle Berry

See lõhn paljastab su, sinu loo, sinu hinge!

Coty Inc. annab teada uuest lõhnast Reveal by Halle Berry. Ahvatlev lõhn, mis jutustab iluikooni glamuurist ja kindlustundest, paljastades naise intrigeeriva keerukuse.
Suurepärane täiendus lõhnakollektsioonile, milles on Halle by Halle Berry ja Pure Orchid by Halle Berry ning nüüd ka Reveal. Meeldejääv lõhn on tabanud klassikalise glamuuri vaimu ja modernse ning seksika kõrvalepõike. Suurepärane tasakaal ajatu peenuse ning kerge elegantsi vahel. Reveal tuletab meelde, mida tähendab olla loomulikult glamuurne – intrigeeriv segu kindlusest, karismast, tõelisusest… ja pisut salapära.
“Reveal on kutse naistele jagada teistega oma lugu, paljastada mõni seni väljendamata osa endast,” ütleb Halle Berry. “Ma arvan, et see on ajatu lõhn, mis paneb naised ennast ilusana tundma ja kindlana.”
“Halle Berry on üks Hollywoodi suurematest aaretest, kuid vaatamata avalikuks isikuks olemisele jääb ta mõistatuseks. Reveal on naises peituv mõistatus; see kirjeldamatu omadus, mis meid kütkestab ja intrigeerib,” ütleb Steve Mormoris Coty Beauty`st.     

Lõhn on loodud koostöös Richard Herpin`iga (Firmenich). Lilleline, puidune kompositsioon on mitmekesine segu klassikalisest peenusest ja modernsest seksikusest.
Reveal avaneb säravalt värskete, puuviljaliste tipunootidega. Halle lemmiklill, õrn ja helendav mimoos, seguneb virsiku alatoonidega, meloni ja punaste marjadega, tekitades mahlaka ja särava tunde. Elegnatses lõhnasüdames õitseb lillebukett, kuhu on põimitud plumeeria ja iiriseõisi ning neroli kroonlehti, äratades ülima naiselikkuse. Võrgutav lõhnapõhi koosneb vetiverist, kašmiirist ja muskusest, jättes maha joovastava järellõhna.
Halle Berry kommenteerib: ”Reveal” on ideaalselt tasakaalus. Kergus ja värskus muutub hiljem seksikamaks ja salapärasemaks. Iiris on kompositsiooni eriliseks osaks. Iirise lõhn võib olla pisut tume või puidune, kuid otsustasin valida need küljed, mis tunduvad sametpehmed ja õhulised.”     

EDP 30ml hind kauplustes 350 krooni.