Rotermann valmistub suveks!

Rotermann valmistub suveks!

 

Toiduturg on avatud! 
Rotermanni toiduturg on jätkuvalt avatud neljapäevast laupäevani, iga päev kell 8.00-15.00. Rotermanni kvartali väljakul, täpselt kobarkino taga, asub sellest suvest ehe Eesti toidu turg, mis viib kokku linnainimese, kel aialapiga maavanaema pole ja taluniku, kel puudub turustusvõimalus. Rotermanni 3 turul müüdav kaup on kodumaine, pärit erinevatest taludest ja tootmisüksustest üle Eesti. Müügil on liha- ja kalatooted, pagari- ja piimatooted ning hooaja jooksul lisandub erinev puu- ja köögivili. Kuni 20 letiga avaturul on esindatud ka kodumaine mahetoodang. Valik ulatub lambalihast sibulani ja suitsukalast koduküpsetatud leivani. Turult leiab toitu ka kohapeal tarbimiseks. Platsil ja selle ääres on loodud head võimalused mõnusaks suviseks piknikupidamiseks.

 

Rotermanni kvartalis avati mänguväljak lastele!
Alates käesolevast nädalast saavad kõige pisemad turulised aega veeta ka mänguväljakul, mis asub vahetult turuplatsi ääres. Vastvalminud mänguväljakul saab kiikuda, ronida ja turnida, olemas on ka kohad istumiseks. Mänguväljaku ääres asub 8-kohaline rattaparkla, mis lihtsustab samuti turulkäiku.

 

Rotermanni kvartalis saab nüüd ka süüa! 
Rotermanni turuplatsi ääres, vana laudsepa töökoja esisel on alates sellest nädalast avatud suveterrass Platz, kus on mõnus võtta kerge kehakinnitus enne või pärast turulkäiku, kinno minnes või väljakul vabaõhukontserti nautides. Platzil on suurepärane asukoht, seal on tuulisemagi ilmaga soe, päikeseline ja õdus. Praeguse vihmase ilmaga saab aga kohvitada ja einestada Platzi siseruumides. Menüüs leidub nii kergemaid salateid, quiche’e kui ka maitsvaid suviseid magustoite. Terrassimenüü on lihtne ja veinivalik lai. Suve lõpuni jääbki menüü kergeks ja suviseks, sügisel avatakse siseruumides restoran, kus lisaks mainitule lisanduvad ka tõhusamad


Rotermanni kvartali juuni üritused!

10.juunil, kolmapäeval kell 20.00 etendus “Hapnik” Kirsimäel, PolygonTeater. 
Mängivad Elina Pähklimägi, Kirstjan Sarv ja Päär Pärenson. (halva ilma korral toimub etendus sisetingimustes).

11. juunil, neljapäeval kell 20.00 bändi “TOE TAG” eksklusiivkontsert Kirsimäel. Kohal Henry „Genka“ Kõrvits, Paul Oja ja Revo Jõgisalu. (halva ilma korral toimub kontsert sisetingimustes). 

14. juunil, pühapäeval kell 12.00-14.00 perepäev Rotermanni kvartalis. Mänguväljakul teatrietendus, pannkoogid, muusika. Kõigile tasuta. 

 

Järgmisel nädalal esinevad Rotermanni kvartalis ansambel „Külalised“, Sofia Rubina ja taaskord etendus „Kõrts“. Ja kindlasti tasub tähelepanu pöörata 20.juunil Rotermanni väljakul esinevale Tõnis Mägi & Chalice eklusiivsele ühiskontserdile. Piletid Piletilevis saadaval. 

Täpsem info piltetite kohta www.piletilevi.ee