Soovid ennetada kortsude teket? Vaata siia!

Soovid ennetada kortsude teket? Vaata siia!

Kortsude ennetamisega tuleks juba varakult tegelema hakata. DECLÉOR´i uued aktiivselt toimivate koostisosadega näohooldustooted ennetavad kortse ning takistavad nende teket. Nende saladuseks on kortse ennetav staarkoostisosa.  

Kortsude ennetamisega tuleks juba varakult tegelema hakata. DECLÉOR´i uued aktiivselt toimivate koostisosadega näohooldustooted ennetavad kortse ning takistavad nende teket. Nende saladuseks on kortse ennetav staarkoostisosa.  

Mis on see kortse ennetav staarkoostisosa DECLÉOR´i näohooldustoodetes? Selleks on antioksüdantiderikas mandariini eeterlik õli. Kaitseb ning neutraliseerib vabade radikaalide ning UV-kiirgusest nõrgestatud naharakke. 

Milline on DECLÉOR´i näohooldustoodete staartoode? Selleks on ilma kõhkluseta AROMESSENCE™ MANDARINE Smoothing Serum! Universaalne ilu-eliksiir, mille koostises on eeterlikud õlid, 100% looduslik. Sobib kõikidele nahatüüpidele päevahoolduseks. Seerum on kerge tekstuuriga, efektiivse vananemisvastane toimega ning takistab uute kortsude tekkimist. Ühtlustab jume, lisab sära ning tagab optimaalse niisku

Hind 15 ml 54,21 eurot