Stiilne ripsmekaar Guerlainilt

Stiilne ripsmekaar Guerlainilt

Guerlaini uus kahe harjaga ripsmetušš Le 2 de Guerlain Volume muudab ripsmed enneolematult tihedaks ja kohevaks ning koolutab kaunilt kaardu. Suurem hari värvib ja koolutab ripsmekarvu ükshaaval; minihari viimistleb, lisab värvile sügavust ning katab ripsmed õrna lakikihiga – tulemuseks on kaunilt värvitud kerge läikega ripsmed.

Suurem hari värvib ja koolutab ripsmeid ja lisab neile märkimisväärselt volüümi. Uue ripsmetuši oluliseks uuenduseks on see, et koostises on traditsioonilised vahad asendatud kahe polümeeri innovatiivse kombinatsiooniga.

Esimene, õli tekstuuriga polümeer muudab ripsmevärvi hästi katvaks ja ripsmeid tihendavaks; teine moodustab ripsmete pinnale elastse kile, tänu millele saab ripsmetele anda kauni kaardus kuju.  

Ripsmevärvi kerge tekstuur võimaldab kanda ka mitu värvikihti ülestikku, ilma et värv muutuks raskeks ja kleepuvaks.

Erilise ehitusega hari värvib ja koolutab iga ripsmekarva ükshaaval ning eraldab need üksteisest.  

Minihari viimistleb, muudab värvi sügavamaks ja katab ripsmed õrna läikiva lakikihiga. Laki koostises pole kasutatud vaha, tänu millele lakk laseb värvipigmendil esile tulla kogu selle intensiivsuses. Kuivades moodustab geel ripsmetele kile, mis aitab säilitada värvi kirkuse ja ripsmete kaardus kuju.

Müügil on toode Tallinna Kaubamajas ja Stockmannis
Hind 565.-
Iga ripsmetušiga kaasa silmakreemi miniproov.