Tõhus päikesekaitse!

Tõhus päikesekaitse!

Päikesepaiste on üks suuremaid suve kingitud rõõme, seega tuleb seda kingitust kasutada mõistlikult ja ettevaatlikult, et nauding kestaks ja me oma nahka ei kahjustaks. Rannas veedavad inimesed tihti terve päeva päikese käes ning nii mõnigi  soovib endale saada nii pruuni jumet, kui vähegi võimalik. Isegi siis, kui me end päikese vastu kaitseme, ununevad tihtipeale kõige õrnemad piirkonnad…
 
Garnier Ambre Solaire pakub turvalisimat päikesekaitset tänu patenteeritud filtersüsteemile, mis kaitseb nahka kahjustavate UVA/UVB-kiirte eest.
Ambre Solaire on esimene päikesekaitsesari, mis vastab täielikult Euroopa Komisjoni soovitustele pakendite märgistuse ja päikesekaitse faktorite osas. Päikesekaitsesari areneb koostöös Euroopa Vähiliiduga nahavähi ohtudest teavitades ja seeläbi ennetades.
 
Päikese eest kaitsmine on äärmiselt oluline, aga päikesekreemi peale kandmine pole just alati kõige nauditavam tegevus. Olete kunagi unistanud päikesekaitsekreemist, mida on meeldiv peale kanda ja mis naha kauniks teeb?

Selle suve UUDIS – Garnier Ambre Solaire Light&Silky pihustatav päikesekaitsepiim. Unikaalne, ülimalt kerge koostisega Light&Silky pihustatav päikesekaitsepiim imendub kiiresti ega jäta nahka ebameeldivalt kleepuvaks.

Tänu patenteeritud fotostabiilsele Mexoryl® SX filtersüsteemile kindlustab tõhusa kaitse kahjulike UVA- ja UVB-kiirte eest.
Veekindla koostisega siidine piim pakub nahka hellitavat niisutust kuni 24 tunniks. Kerge suvine lõhn.

Valikus SPF 10, SPF 20 ja SPF30
Hind 209kr

 
Tõhus päikesekaitse neile, kes sellele ise kõige vähem mõtlevad! Meie lapsed!
Rapido SPF 50 kaitseb nahka tõhusalt UVA ja UVB kiirte kahjuliku toime eest. Veekindel ja niisutav koostis kaktusenutriflavoonide ning E-vitamiiniga.
Hüpoallergeenilisel ja lõhnaainetevabal spreil on lastearstide heakskiit. Pihusta igas asendis, et kaitsta keha igalt poolt ja efektiivselt.
Hind 249kr
 
Kuldsed reeglid mida järgida enne päikese kätte minekut! 

1.  Kaitse ennast
2. Liigne päikese käes viibimine võib olla ohtlik, isegi kui kasutad päikesekaitsekreemi.
3. Ka kõrgeima kaitsefaktoriga kreemid ei kaitse nahka 100% UV-kiirte eest.
4. Väldi intensiivset keskpäeva päikest.
5. Ära lase imikutel ja väikestel lastel viibida otsese päikesekiirguse käes, sest liigne UV-kiirgus tõstab riski haigestuda nahavähki hilisemas elus.
6. Kanna päikese eest kaitsvaid riideid, peakatteid ja päikeseprille.
7. Kanna päikesekaitsekreemi rikkalikult nahale alati enne päikese kätte minekut.
8. Korda protseduuri iga paari tunni järel, pärast higistamist, ujumist ja rätikuga kuivatamist.

 
Garnier Ambre Solaire
päikesekaitse ekspert alates 1936. aastast