Reklaam sulgub sekundi pärast

Boost Yourself tervisekaubamaja – kõik tervisetooted sulle ja perele ühest kohast!

Buduaar

Boost Yourself
Boost Yourself

Boost Yourself on ainulaadne tervisekaubamaja Eestis. Unikaalne brändide kohtumispaik on välja töötanud standardi „100% puhas“, mis tähendab, et müügile jõudvad tooted on kvaliteetsed, looduslikud ja tervislikud. Milliseid tooteid ostukorvi lisada?

Boost Yourselfi poolt hoolikalt väljatöötatud standard "100% puhas" on midagi enamat kui lihtsalt märk pakendil. See põhineb innovaatilisel valgusfoorisüsteemil, mis annab tarbijale selge ülevaate toote ohutusest ja puhtusest. Eesmärgiks on olla kindel, et riiulitele ei satuks ühtegi toodet, mis võiks kuidagi kahjustada inimeste tervist. Välistatud on kõik need tooted, mille kohta on olemas teaduslikud tõestused, uuringud või katsed, mis näitavad, et nendes leiduvad ained võivad varem või hiljem põhjustada inimestele kahju.

Mis on veel erilisem, Boost Yourself on võtnud endale kohustuse teha kogu see eeltöö tarbijate eest, et nad saaksid osta tooteid ilma mureta ja rahuliku südamega. See tähendab, et ostjatel pole vajadust enam kulutada oma väärtuslikku aega tooteetikettide põhjalikule uurimisele või muretseda, kas toode on tõepoolest ohutu. Tervisekaubamajja jõuavad ainult need tooted, mis on läbinud range kvaliteedikontrolli ja mille puhtus, tervislikkus ning kvaliteet on garanteeritud. Kõik need tooted on hoolikalt valitud, arvestades just sinu heaolu ja tervist. Seega, Boost Yourselfi juures saab olla kindel, et oled hoolitsevates kätes.

Tervislikud lastetooted

Boost Yourselfi tervisekaubamajas on valikut teha lihtne – erinevad kategooriad annavad hõlpsa ülevaate pakutavatest puhastest toodetest.

Lapsevanematele valmistab parajat peavalu tervislike vahepalade ja maiustuste leidmine poelettidelt, mille ees juba pelgalt seismine tekitab soovi pageda. Boost Yourselfi tervisekaubamajas on hoolikalt valitud tooted pere pisematele.

Sealt leiab laia valiku tervislikke kummi- ja lutsukomme ning iiriseid, vitamiine ja teisi lastele sobivaid tervislikke tooteid. Valik on mitmekesine ja avastamisrõõm pere noorimatele liikmetele, aga miks ka mitte nende vanematele, on garanteeritud.

Ilukollageenide sari

Kes tunneb aga huvi iluteemade vastu ja igatseb tugevamaid küüsi, siidisemaid juukseid ja siledamat nahka, peaks tähelepanu pöörama Boost Yourselfi ilukollageenide sarjale.

Piisav kollageenitase kehas aitab hoida naha elastse ja tervena ning tagab naharakkude pideva uuenemise. Samuti hoiab kollageen naha niiskustaset. Aja möödudes, mil keha toodab üha vähem ja madalama kvaliteediga kollageeni, kaotab nahk oma elastsust. Hea võimalus organismi toetamiseks ongi tarbida erinevaid kollageeni sisaldavaid tooteid, mille valik Boost Yourselfi tervisekaubamajas rahuldab ka kõige nõudlikumat ilueksperti. Vaarikasšokolaadine toorkakao sümbioosis õrna vaarikaga või hoopis ananass koos maasikaga – kindlasti leiad oma lemmiku ilukollageenide sarjast.

Boost Yourself
Boost Yourself

Kaalulangetus

Kuna suvine aeg toob palju ootamatuid väljasõite, grillipidusid ja kohtumisi sõprade ning lähedastega, on õigel kohal organismi toetuseks erinevad tervisesegud, mida lisada menüüsse näiteks smuutide näol. Kindlasti ei asenda pelgalt üks toode tervislikku ja mitmekesist toitumist, piisavat puhkust ega liikumist, vaid on lisavõimalus, et organismi toetada.

Nii laeb Greens Detoxi tervisesegu organismi mitmete vitamiinide ja mineraalainetega. Lisaks on see hea ja lihtne võimalus oma seedimist turgutada.

Kes on seadnud eesmärgiks kaalulangetuse, võiks täiendada oma terviselisandite riiulit Boost Yourselfi Healthy & Weighti terviseseguga, mis sisaldab goji-marju ja jõhvikat. Weighti märksõna tootes viitab kaarobile ehk jaanikaunale, mis suurendab täiskõhutunnet ja vähendab söögiisu. See omakorda aitab langetada kehakaalu.

Nii proteiini- kui ka tervisesegu on väga lihtne lisada oma lemmikjoogile või -toidule. Smuutid saavad uue koostisosa, mis on pealegi tervislik ja puhas. Tutvu kõigi Boost Yourselfi kaalu langetavate ja detokstoodetega siin.

Boost Yourself
Boost Yourself