Elegantne ja naiselikult nutikas

nutikus
HUAWEI Watch GT 4 — FOTO: TV3

Kaasaegne disain, professionaalne tervise jälgimine ja muljetavaldav jõudlus – need on vaid mõned märksõnad, miks ma leian, et HUAWEI Watch GT 4 võiks olla täiuslik abiline tänapäeva naisele. Mul oli hea võimalus nädal aega tutvuda selle nutika kella võludega ning sellest tulenevalt teen väikse kokkuvõtte.

Disain, mis võlub

Ma ei tee saladust, kui mulle anti valida, millist stiili ma proovida sooviks, kas valge nahast rihmaga või kuldse-hõbedase rihmaga kella, siis minu valik langes kiiresti viimase kasuks. Olles naine, kes kannab nii hõbedat, kui ka kulda, siis on keeruline leida sobivat kella, mis harmoneeruks kaunilt mõlema metalliga.

nutikus
HUAWEI Watch GT 4 — FOTO: TV3

Seega kuldse-hõbeda stiilis kell oli minu jaoks ainuõige valik. See konkreetne kell meenutas ka lapsepõlves kantud Casio ajatut kella, aga nutikus, mis selle HUAWEI Watch GT 4 sees peidus on, on linnutee kaugusel lapsepõlve kellast.

Nagu vist iga naise jaoks, siis aksessuaarid, mida sa kannad, peavad sind kõnetama. Üldiselt sa tunned ära, kas sa kannaksid selle välja. HUAWEI Watch GT 4 kella puhul meeldis mulle, et see on ajatu stiiliga, õhukese ja kerge korpusega ning elegantne. Tagades, et seda on mugav kanda igal ajal ja igas olukorras. Ideaalne naisele, kes soovib esinduslik välja näha nii kontoris, klientidega kohtumisel, trennis ning perega vabaaega koos veetes.

Kui eelistaksid muud stiili, kui minu proovitud kuldne-hõbedane, siis nagu juba eelnevalt mainitud, siis on uus mudel naistele saada ka valge ja Milanese rihmaga. Valge kella puhul peab arvestama, et trenni tehes, võib kell veidi määrduda ning sellega peaks olema ettevaatlikum.

nutikus
HUAWEI Watch GT 4

Meestele on samuti saada kolmes eri stiilis kellarihmadega mudelid; must fluoroelastomeer, roostevaba teras ja roheline, mis on tehtud taaskasutatud materjalidest.

Minu proovitud, kuldse-hõbedase rihmaga kella puhul oli ülilihtne ise kellarihma pikendada ja lülisid vahele pikkida ning selleks ei ole vaja minna eraldi kellassepa juurde. Samuti on kellal mugavaks sulgemiseks magnetist pannal.

Kuid üldine stiil ei ole ainus, mis teeb HUAWEI Watch GT 4 eriliseks – sellel on ka erinevad numbrilaua valimise võimalused, mille abil on võimalik kella kohandada kasvõi igapäev vastavalt oma riietusele ja tujule. Saada on 12 uut unikaalset stiili ja üle 10 000 eri variandi veel HUAWEI Watch Face Store´ist. Tore funktsioon, mis lisab kella kandmisele mängulisust ja laseb tekitada illusiooni, et sul ongi igapäev uus kell.

Professionaalne tervise ja spordihaldus

Välimuse juurest edasi liikudes, siis HUAWEI Watch GT 4 ei ole lihtsalt käekell, vaid tegelikult peidab endas tervise ja spordihalduse eksperti. Tänu täiustatud TruSeen™ 5.5+ tehnoloogiale saab jälgida oma pulssi täpselt ja usaldusväärselt. See aitab saavutada oma treeningueesmärke ja hoida silma peal oma südametervisel.

TruSleep™ 3.0 jälgib põhjalikult unerežiimi, aidates saada paremat und ning nii hommikul ka puhanuna ärgata. Mul, kelle unegraafik on üsna hektiline, aitas ta analüüsida une struktuuri ning andis soovitusi, kuidas seda parandada. Lisaks jälgis HUAWEI Watch GT 4 ka unes hingamist, mis võib anda vihjeid üldise tervise kohta.

Lisaks tavapärasele sammude lugemisele, on kellas kalorite haldus, see oluline funktsioon aitab jälgida oma toitumist ja saavutada oma kaalulanguse või -hoiu eesmärke.

Erinevate treeningute puhul saad täpsemalt valida, millega tegu on, kas matkad, ujud, jooksed, et kell saaks täpsemalt kulutatud kalorid välja kalkuleerida. Kokku on võimalik valida üle 100 erineva treeningrežiimi vahelerineva treeningrežiimi osas. Samuti on enda motiveerimiseks abiks aktiivsusrõngad, vee joomise meeldetuletus ja mis mulle eriti meeldis – naeratamise meeldetuletus. Teadupärast naeratame me liiga vähe ning kuna naeratamine aitab vähendada stressi ja alandab vererõhku, siis väike meeldetuletus kellal tõesti aitab sellele kaasa.

Samuti ei ole unustatud naiste erivajadusi – see kell võimaldab naiste menstruaaltsükli jälgimist, ennustamist ja salvestamist, et tunnetaksid paremini oma keha.

nutikus
HUAWEI Watch GT 4 — FOTO: TV3

Ela oma reeglite järgi

HUAWEI Watch GT 4 kell ühendub kenasti androidi ja iOS´ga, seadistamine toimis kenasti. Lisaks on kellas olemas mugavad funktsioonid helistamiseks WhatsAppi ja Telegramiga, meelelahutuse tarbimiseks ja erinevate meeldetuletuse ning teavituste saamise funktsioonid.

Võimas jõudlus

Huawei Watch GT 4 naistele mõeldud mudeli (41 mm) aku kestab kuni 7 päeva ja meestele mõeldud mudelil (46 mm) kuni 14 päeva. 15-minutilise juhtmevaba kiirlaadimisega saab aku piisavalt energiat terveks päevaks. Aku täislaadimiseks kulub 60 minutit. Sellel on ka uusim Harmony OS 4.0, mis tagab sujuva ja kiire kasutuskogemuse.

Kokkuvõttes leian, et HUAWEI Watch GT 4 täiuslik kaaslane tänapäeva naisele. Selle stiilne disain, professionaalne tervise ja spordihaldus ning muljetavaldav jõudlus muudavad selleks ideaalseks abivahendiks igapäevaelus. Olgu see treeningpartneriks või stiilseks aksessuaariks, HUAWEI Watch GT 4 ei jäta kunagi hätta.