GALERII! SITS & SATS moetäika-kirbuka ostupidu toimus 22.08

GALERII! SITS & SATS moetäika-kirbuka ostupidu toimus 22.08

Sits & Sats on Tallinna kesklinnas Liivalaia 40 asuv moetäika-kirbukas, mis on saanud fashionista‘de lemmikpaigaks. See on suurepärane koht, kus kaob ajataju ning võimalus midagi erakordset oma kappi leida on garanteeritud. 

22. augustil toimus Sip & Shop
Kõigil oli võimalik leida uskumatute hindadega suurepäraseid asju, nautida kihisevat mullijooki ja kohapeal oli mitmeid üllatusi ostlejatele ja müüjatele. VAATA PILTE GALERIIST!

Lisaks ostlemisele on võimalik Sits & Sats kirbukas oma kapis leiduvad nukralt seisma jäänud asjad rahaks teha. Kirbuka hubasesse ostukeskkonda on võimalik rentida korralik boks kahe stange ja riiulitega. Iga boksiomanik saab oma asjadele ise hinna määrata ja riiete müügitulu jääb 100% müüjale.

Sits & Sats kodulehelt leiab palju häid näpunäiteid, kuidas oma müügiboksi veelgi paremaks muuta. See on uskumatult lihtne võimalus teenida raha kerge vaevaga, sest müümisega tegeleb edasi juba kirbukas. Lisaks sellele avab moetäika peagi oma uuendatud veebipoe, mis muudab ostlemise ja müümise veelgi lihtsamaks.

Sits & Sats
Liivalaia 40
E-R kl 11-19
L-P kl 11-16 
Koduleht: www.sitsjasats.ee
Facebook: www.facebook.com/sitsjasats