Reklaam sulgub sekundi pärast

Hell´s Kitchen koos Gordon Ramsayga

Sisuturundus

Chanz.com
Chanz.com

Kui olete kokandussaadete fänn ja armastate head annust draamat ja põnevust, siis on "Hell's Kitchen" ilmselt just teie jaoks. Saatejuht ei ole keegi muu kui kuulus kokk Gordon Ramsay, kes on tuntud oma tulise isiksuse ja oma otsekohese lähenemise poolest toiduvalmistamisele. Saade on olnud eetris alates 2005. aastast ja selles jälgitakse rühma ambitsioonikaid kokkasid, kes võistlevad võimaluse eest võita peakoka koht ühes Gordon Ramsay restoranis.

Gordon Ramsay ise ei ole mitte ainult tuntud kokk, vaid ka edukas restoranipidaja, telenägu ja kirjanik. Tal on terve rida edukaid restorane üle maailma, sealhulgas kolm Michelini tärni restorani Londonis ja kokku 16 Michelini tärni kogu maailmas. Ta on ka mitme bestselleri autor ja on osalenud mitmes telesaates, sealhulgas MasterChef, MasterChef Junior ja Hotel Hell.

Šotimaal sündinud Ramsay alustas oma karjääri köögis juba noores eas, töötades erinevates restoranides, enne kui ta lõpuks Londonisse kolis, et töötada maailma kuulsaimate kokkade alluvuses. Ta tegi endale kiiresti nime ja 1998. aastal sai temast noorim peakokk, kes on saanud oma restoranile kolm Michelini tärni.

Ramsay kirg toiduvalmistamise vastu ja tema pühendumus täiuslikkusele on ilmne kõiges, mida ta teeb, alates tema restoranidest kuni telesaadeteni. Eriti "Hell's Kitchenis" on ta tuntud oma rangete standardite ja väga nõudliku olemuse poolest, kuid ka selle poolest, et ta oskab võistlejaid juhendada ja innustada, et nad annaksid endast parima isegi väga keerulistes olukordades. Saade on üles ehitatud kõrgetele panustele suunatud formaadile, kus võistlejad töötavad suure surve all, et luua mitte ainult maitsvaid, vaid ka visuaalselt hämmastavaid roogasid. See muudab saate ideaalseks nii toidunautlejatele kui ka neile, kes lihtsalt naudivad seda, kuidas inimesed tohutu surve all tegutsevad.

Teine asi, mis teeb Hell's Kitcheni nii meelelahutuslikuks, on võistlejate mitmekesisus. Saates osalevad erineva tausta ja kogemustasemega kokad üle kogu riigi. Mõned on kogenud professionaalid, teised aga alles alustavad kulinaariamaailmas. Selline isiksuste ja oskuste segunemine tekitab huvitavat suhtlemist ja dramaatilisi hetki.

Lisaks saate võistluslikule toiduvalmistamisele annab "Hell's Kitchen" ka ülevaate professionaalse köögi sisemusest. Vaatajad saavad näha kulisside taga toimuvat tegevust ja õppida erinevaid tehnikaid ning vahendeid, mida professionaalsed kokad kasutavad, ja seda kõike lõbusas formaadis, mida on tõesti nauditav vaadata.

Kui olete kokandussaadete ja tõsielusarja fänn või lihtsalt naudite Gordon Ramsay vaatamist, siis "Hell's Kitchen" on kohustuslik vaatamine. See on lõbus, põnev ja mõnikord isegi veidi kaootiline, kuid garanteeritud on see, et see on alati meelelahutuslik ja suurepärane võimalus õppida rohkem kulinaariamaailma kohta. Nii et kui sa veel ei olnud sarjaga tuttav, siis vaata kindlasti, mida kokad pakuvad!

Hells Kitcheni teemalist tegevust saab leida siit.

chanz
Chanz.com