Reklaam sulgub sekundi pärast

Ideaalne maniküür minutitega! Loosimäng – võida kaunis maniküür!

maniküür
Glowberry.eu

Ilus maniküür ei pea enam tähendama pikalt salongitoolis istumist ega suurte summade väljakäimist. Kvaliteetsed press-on küüned on innovatiivsed ning viivad maniküüri tegemise uuele tasemele.

IDEAALNE MANIKÜÜR MINUTITEGA

Salongi kvaliteediga maniküür kodust lahkumata ei ole enam kauge unistus, vaid käegakatsutav võimalus kõigile, kellele meeldib mugavalt ja kiirelt ilus välimus saavutada.

Nimelt on turule tulnud Glowberry press-on küüned, mis aitavad hoida kokku nii aega kui raha. Need on kauapüsivad, korduvkasutatavad ja ei kahjusta enda küüsi nagu geelküüned ja -lakid. Glowberry küüned eristuvad plastikust kunstküüntest just seetõttu, et need on tehtud kvaliteetsest geelist, mis muudab nad kordades vastupidavamaks ja väljanägemiselt loomulikumaks. 

maniküür
Glowberry.eu

Glowberry valikus on palju erinevaid stiilseid disaine, millest populaarsemad on suviselt sädelev Shimmer Rosé, tagasihoidlikum Le Nude ja särtsakas Adore You

Glowberry press-on küünte paigaldamisega saab hakkama igaüks ja see võtab vaid 10 minutit. Komplektis on 15 erinevat küünesuurust ning lisaks tuleb kaasa kõik paigalduseks vajaminev liimist küüneviilini.

maniküür
Glowberry.eu
maniküür
Glowberry.eu
maniküür
Glowberry.eu
maniküür
Glowberry.eu
maniküür
Glowberry.eu
maniküür
Glowberry.eu

KUIDAS GLOWBERRY KÜÜSI KASUTADA?

Paigaldamine 

                                                   
      
                              1. Ettevalmistus                                 2. Lisa liim

 
 

                             
                               3. Aseta küüs ja suru                           4. 🔥
 

Glowberry küünte paigaldamine algab enda küünte ettevalmistusest, mis on eriti oluline, et press-on küüned püsiksid peal võimalikult kaua. Ettevalmistuseks vajaminev on komplektiga kaasas. 

Lükka küünenahapulgaga tagasi enda küünenahad, vali sobivates mõõtudes press-on küüned, käi küüneviiliga õrnalt üle enda küünepealsed ning puhasta need komplektis sisalduva alkoholilapiga.

Vali sobiv paigaldusmeetod: liim (pikk kandmisaeg), küünekleepsud (lühike kandmisaeg) või liimi ja küünekleepsude kombinatsioon (keskmine kandmisaeg). 

Glowberry küünte pealekandmisel hoia neid 45-kraadise nurga all ja suru tugevalt alla 20-30 sekundit. Silu näpuga välja kõik pealekandmisprotsessi ajal tekkida võivad õhumullid.

maniküür
Glowberry.eu

Eemaldamine

Glowberry küünte eemaldamine on lihtne ja seda saab teha ilma loomulikke küüsi kahjustamata. Leota näppe 10-15 minutit soojas vees, mis on segatud seebi ja õliga (nt küünenahaõli, köögiõli või kehaõli). 

Peale küünte leotamist soojas vees võta küünenahapulk ning kergita press-on küüs järk-järgult üles.

Detailsema kasutusjuhendi leiad siit. Oma uue maniküüri leiad mugavalt Glowberry e-poest.

Tule osale Buduaari loosimängus, kus võid võita 3 vabalt valitud Glowberry press-on küünekomplekti. Loosimäng kestab kuni 14.07.23.