Reklaam sulgub sekundi pärast

INESE kontsert ja meeleolukas õhtu: disainipood Siluett tähistab sünnipäeva

FOTO

 
Pärnus asuv Eesti moe pood Siluett tähistab neljapäeval, 17. märtsil suurejoonelise õhtuga kodumaise moekunsti saatel 5. sünnipäeva.
 
Nii nagu omal ajal legendaarne ajakiri Siluett hoolitses selle eest, et naised näeks omanäolised ja erilised välja, on ka moe pood Siluett selle oma eesmärgiks võtnud. Disainipoest leiab eestlaste poolt palavalt armastatud moepalad, millest magusaim valik tuleb ka Villa Ammendes toimuval neljapäevasel moeetendusel esitlusele.
 
Kõik moesõbrad ja lihtsalt sõbrad on väga oodatud pidustustel osalema, et tähistada armastust kodumaise disaini vastu meeliülendava kontserdi ning tuju tõstva moevaatemängu ja õhtusöögiga Villa Ammendes.
 
Õhtu saab olema eriline, sama eriline kui on Eesti naised ja Eesti mood! Sünnipäeva meeleolu loovad laulja Eda-Ines Etti, stilist Kenneth Bärlin koos modellidega ja õhtujuht Agnes.
 
Kuna tähtpäev on Silueti jaoks väga oluline, otsustati koostöös illustratsioonikunstniku Getter Tiivitsaga luua veel eksklusiivne dressipluuside ja t-särkide sari, mida saab soetada vaid Rüütli tänaval asuvast Silueti kauplusest. Illustratsiooni jaoks sai Getter inspiratsiooni Silueti eestvedajatelt Tiinalt ja Elvelt.
 
Tutvu Silueti 5. sünnipäeva kava ja luksusliku menüüga Facebookis: https://www.facebook.com/events/5436281649735037
 
Broneeri koht veebis: https://ammende.ee/sundmused/siluett-sunnipaeva-show/ või helista +372 447 3888

FOTO