Reklaam sulgub sekundi pärast

Inhalaator on meie peres seade, mis leiaks kahjuks kasutust rohkem kui sooviks!

Sisuturundus

inhalaator
Kidsmed.ee

Olen kahe lapse ema (5a, 7a) ja meie pere ajalugu inhalaatoritega on pikk… oi, kui pikk! Kui noorem laps sündis, diagnoositi tal 4-kuusena astma. Õnneks küll mitte allergiline, mis annab lootust, et lähiajal võiks ta sellest täielikult välja kasvada.

Mida selline astma siis endast kujutab? Ei, ta ei hakka joostes hingeldama ega ole tal igapäevaselt vaja piipu kasutada. Aga kui ta saab külge mõne viiruse, lõppeb see enamasti bronhiidiga, mille raviks on astma rohud, kas läbi Babyhaleri või läbi inhalaatori. Igal juhul toetab ta ravi alati ka tavalise NaCl tehtav aur. Oleme nende aastate jooksul ära proovinud ikka väga paljusid erinevaid inhalaatoreid. Paljude puhul on meie kasutussagedus olnud liiast ning seadmed on hinge heitnud.

Viimased 2a oleme kasutanud üht võrktehnoloogial inhalaatorit aga eelmise aasta novembris hakkas ka see kehvasti auru tegema ja lisaks oli mul endal teibiga sellele külge installeeritud Babyhaleri mask, sest seadme endaga kaasas olnud mask oli nii suurte aukudega, et ravimiga tehtavast aurust pool läks kaduma. Teiseks oli üles öelnud kaas, mis hoidis patareisid paigal ning samamoodi ka ravimikambri kaas oli juba parandatud mitmeid kordi. Oli tagumine aeg uueks inhalaatoriks!

Seega, kui ma kuulsin, et Kidsmed, kelle Nosiboo ja Termoplus on meid juba aastaid teeninud, on turule toonud inhalaatori, tellisin selle kohe. Pakki avades oli rõõm suur, kui pappkarbist tuli välja lukuga must stiilne tugev karp. Kas TÕESTI on keegi mõelnud sellele, et inhalaatoril oleks karp, mis ei lagune ning millega on mugav seadet kaasas kanda või kasvõi niisama turvaliselt ravimisahtlis hoiustada? Tõesti oli!

Karpi avades vaatas mulle vastu sisu, kus kõik oli omal kohal. Esimese asjana haarasin maskid kätte ja ma tahtsin rõõmust kiljuda. Esiteks need olid vormihoidvad. Olen mitmeid kordi saanud pakendist maskid, mille servad on kõverad ja ära paindunud. Need ei istu enam ilusti vastu nägu ja kondentsi tekkides hakkavad hõõruma. Need aga olid ideaalsed – imekerged, ideaalse kujuga ja PISIKESTE AVAUSTEGA. Ei mingeid suuri auke nina juures, mida ma teipima peaksin.

Seade ise on tilluke ning kerge, maskid ühenduvad seadme külge pisikese toru abil lihtsasti ning täiskasvanud ja lapse maski vahetamine käib kiirelt. Samuti on kaasas ka huulik. Meie seda enamasti ei kasuta aga kindlasti on neid, kes seda teevad. Panin maski inhalaatori külge ja juba jõudsin mõelda, et mul ju pole patareisid kodus, kui nägin, et 2 AA patareid vaatavad mulle võrguga taskust karbi siseküljelt vastu.

Geniaalne! Muidugi oleks olnud ka kohe võimalus kasutada seadet kaasasoleva USB kaabli abil ( adapter peab endal olema nagu ka nt telefonide ostu puhul), mis on normaalse pikkusega, mitte 15 cm nagu meil ühel teisel oli. “Kasutage ka juhtmega aga selleks peate nägu vastu pistikut istuma!” Kidsmedi omaga seda ei pea!

Mask külge, patareid sisse ja siis lahus. Kamber avanes kergelt aga samas oli sulgedes tunda, et kambri kaane all on korralik tihend, mis ei lase vedelikul välja voolata ka siis, kui soovid auru pikali olles teha. Lastega teen ma sageli auru neile just öösiti, kui köhahood kõige enam vaevavad. Seega see on ülimalt oluline!

inhalaator
Kidsmed.ee
inhalaator
Kidsmed.ee — FOTO: Kidsmed.ee

Panin vee sisse ja vajutasin nuppu. Vaikne susin algas ja paks aur väljus seadmest. Väga vaikne seade. Mu viie-aastane juba tantsis kõrval jalalt-jalale ja nõudis proovida. Peale 10 min oli aurumasin tema heakskiidu saanud!

Tänaseks oleme siis MeshPlusi kasutajad olnud üle kuu ja selle aja jooksul on meil olnud inhalaator kasutused ikka pool ajast vähemalt. Lisaks lastele ka meil endal, sest eks lapsed jagavad oma pisikuid emme-issiga sama rõõmsalt kui musisid ja kallisid. Selle kasutamise aja jooksul ei ole me kordagi pidanud patareisid vahetama ehk siis seade tarbib neid minimaalselt, mis on suur rõõm. Peale kasutamist ma loputan seadme kambri läbi tavalise veega ning lasen kuivada enne karpi panekut. Soovitan nii väikeste kui suuremate lastega peredele kahe käega!

Kokkuvõttes võin öelda, et see inhalaator on kiiduväärt ning kvaliteedi ning hinnasuhe paigas. Juba ainuüksi nende maskide ja karbi pärast ostaksin uuesti.

Soovid ka Kismedi MeshPlus inhalaatorit?

Kasuta sooduskoodi MESHPLUS10, mis annab - 10% soodustust.

Kood kehtib kuni 21.02.2023