Reklaam sulgub sekundi pärast

Juunikuus kuhu minna? Vihma sajab ja kino? Või suund Pärnusse päikest otsima?

SISUTURUNDUS

Buduaar

Pärnu kino
Pärnu Rannahotell õhtune loojang

Juunikuu on hoogsalt alanud ja juba ei väsi meid üllatamast. Kord on nii põletavalt kaunis suveilm ja siis järgmisel hetkel sajab nagu oavarrest. Seekord pakub Buduaari portaal kohti, kuhu minna, mõeldes nii sooja suvepäeva kui vihmase ilma peale, sest saabuvast suvest tuleb ju viimast võtta.

Esimene soovitus on ideaalne valik vihmase ilma korral või kui tunned, et päiksest on juba küllalt ja soov kuuma UV-kiirguste käest peitu pugeda. Sulle meeldiks minna kinno, justkui läheks külla vanale sõbrale? Artis on just selline kino. Väike, mõnusa atmosfääriga, viisaka seltskonnaga, varustatud kõige vajalikuga. Ja veel super asukohaga Tallinna südalinnas.

artis kino
Artis kino

Lai filmivalik

Kahes kinosaalis jookseb hommikust õhtuni linna mitmekesiseim filmiprogramm, valikus on filmid tõesti igale maitsele. Särtsu lisavad mitut sorti üritused, eriseansid ja festivalid. Üks populaarsemaid neist igakuine naistele pühendatud kinoõhtu koos tervitusjookide ja külalisega.

Juunikuuks on Artise meeskond kokku pannud eriprogrammi viimastel aastatel linastunud väga headest filmidest, mida võiks kindlasti iga kinogurmaan näha või ka uuesti vaadata. Imeline võimalus kino külastada, kui mõni selline film on varem nägemata jäänud! Eriprogrammi "Eredad elamused" kavaga saab tutvuda Artise kodulehel. Juuli eriprogramm toob ekraanile suvise vaibiga filmid ning august kuulsate inimeste lood.

7. - 11. juunini toimuvad Artises "Suvised rahvusvähemuste filmikultuuri päevad", mille raames on hea võimalus väga soodsa hinnaga tutvust teha Usbekistani, Kasahstani või hoopis Kõrgõsztani filmidega. Programmiga saad tutvuda siin!

Kinoseansi võib broneerida ka ainult oma seltskonnale, olgu sünnipäeva või mis tahes muu sündmuse tähistamiseks. Samuti võib suurel ekraanil vaadata oma isiklikku videot mõnest olulisest sündmusest. Enne või pärast filmi saab teha mõnusa kogunemise kino kohvikus või privaatses klaastoas. Väikeste jaoks on kohviku servas alati avatud ka mänguruum, kus sobib väga hästi ka sünnipäevatorti süüa.

Avara linnavaatega kohvikus on mõnus korraks hea kohvi, külma mulli või jäätisekokteili seltsis tempo maha võtta. Neid on tegelikult päris mõnus ka kinosaali kaasa võtta. Vastavatud iseteenindusala teeb kinoskäigu senisest veelgi mugavamaks. Kõlab ju hästi? Vaata kinokava, telli piletid ja sõbrannadega kinno!

artis kino
Artis kino

PS! Et filmielamus veel mõnusamaks muuta, pakub kino Artis iga ostetud kinopiletiga kaasa ühe tasuta kohvijoogi või tee. Joogi lunastamiseks, esita kinopilet ja kasuta kohviku kassas salasõna "Buduaar + Artis”. Pakkumine kehtib augusti lõpuni!

Pärnu! Siit me tuleme!

Sõbrannadega kinos käidud, päike on pilve tagant välja tulnud ja taas särab ereldalt. Mida nüüd teha? Aga tead ju, et päike, suvi, meri ja valge liivarand = Pärnu. Seega - mis saaks veel parem olla, kui suund perega Pärnusse, sest ideaalne puhkuse peidupaik ootab mererannast vaid kõigest paari sammu kaugusel asuvas suursuguses Rannahotellis. Puhkus otse mererannas!

Pärnu kino
Pärnu Rannahotell õhtune loojang

Rannahotell paikneb täpselt rannapromenaadi ääres, seega on meri hotellist lausa käe ulatuses. Hotellis on 55 tuba, mille seast leiab nii peretubasid kui ka avaraid sviite. Valikus olevatest tubadest saab enamikes nautida imelist vaadet Pärnu lahele. Kõige ilusam pilt avaneb just päiksetõusu ning -loojangu ajal. Kõik hotellitoad on helgetes ja lastesõbralikes toonides, mõnusates ja pehmetes voodites saab end välja puhata iga pere nii suurim kui ka väikseim liige. Suurepärane asukoht annab merre suplema minnes võimaluse hoida kokku transpordile kuluvat aega ning nii suureneb lastega koos veedetud kvaliteetaeg.

Maitsvad toidud kogu perele

Rannahotelli suur au ja uhkus ehk A la Carte restoran pakub sel suvel maitsvaid ning kõhtu täitvaid roogasid oma värskelt uuenenud menüüst. Isiklike eelistuste kohaselt leiavad toitude valikust enda uued lemmikud nii gurmaanid kui ka lihtsamate maitsete nautlejad. Ka pere kõige väiksematele on Rannahotell mõelnud ja nii võibki lastemenüüst leida klassikalised laste lemmikud - lihapallid kartulipüreega, kanapasta ning maiuspalaks jäätisevalik. Lisaks ei saa mainimata jätta imeilusat vaadet mererannale, mida saab toidu kõrvale nautida nii restoranist kui ka terrassilt.

Lõbusad ja arendavad tegevused hotelli ümbruses

Rannahotell
Pärnu Rannahotell

Täpselt hotelli kõrval on Pärnu laste seas ülipopulaarne mänguväljak, kus on põnevaid ning füüsist arendavaid atraktsioone igas vanuses lastele. Mänguväljakul on liumägi, kiiged, liivakastid ja ronimisredelid ning mängimas saab seal käia aastaringselt. Suviti saab mänguväljaku ümbruses mängida minigolfi, sõita ratastega ning hüpata batuutidel.

Pärnu
Pärnu

Rannahotelli vahetus läheduses madalas merevees on laste rõõmuks suur rannaelevant, millelt saab rõõmsalt otse vette liugu lasta ning mis on juba aastaid olnud kõikide laste lemmik mängupaik. Rannahotellist paarisaja meetri kaugusele jääb Eesti vahvaim veepark Tervise Paradiis ning linnast väljas võtab kõiki peresid vastu ei keegi muu kui Lotte ja tema sõbrad Lottemaalt. Koostöös Tervise Paradiisi ning Lottemaaga on Rannahotell loonud ka oma perepaketid. Tervise Paradiisi saavad kõik meie külalised ka paketiväliselt soodsamalt külastada. Mõnusaid õhtuseid jalutuskäike saab nautida Rannahotelli taga kulgeval promenaadil.

Mõnusaid suviseid elamusi!