Reklaam sulgub sekundi pärast

Ka juhtmega varstolmuimeja võib olla parim valik!

Sisuturundus

varstolmuimeja
Ka juhtmega varstolmuimeja võib olla parim valik! — FOTO: Pexels.com

Väga palju on olnud juttu just juhtmevabadest tehnikalahendustest. Alates tolmuimejatest, lõpetades laadijate ja muruniidukitega. Pöörates pilgu koristusmaailmale, siis ei ole kuskile kadunud ega kadumas juhtmega varstolmuimeja. Mis olukordades võib just see olla õige valik?

Kelle jaoks akuga varstolmuimeja ei sobi?

Varstolmuimejate maailm on kirju ning kohe kindlasti ei saa öelda, et üks mudel on absoluutselt kõikide jaoks parimaks lahenduseks. Tõsi on see, et akuga varstolmuimeja pakub vabadust – ei pea tähelepanu pöörama sellele, kus on elektripistikud ning kui ligipääsetavad need on. See ei tule aga ilma miinusteta. Kuigi ajaga on akude tehnoloogia märkimisväärselt arenenud, need kestavad kauem ja on muutnud mõõtmetelt väiksemaks, siis isegi tänapäevane kompaktne aku ei ole sulgkerge lahendus.

Juhtmega varstolmuimeja tuleb ilma akuta ning selle võrra märkimisväärselt kergemana. On mudeleid, mis kaaluvad vähem kui 2.5 kg! Lisaks tähendab aku puudumine seda, et väga tihti püsib juhtmega varstolmuimeja ise püsti ehk et koristaja ei pea oma jõudu selle peale kulutama. Nii pole alati vaja muretseda ka selle pärast, kuhu paigutada varstolmuimeja seina- või põrandahoidik.

Tänu eelmainitud omadustele on juhtmega varstolmuimeja hea valik neile, kelle jaoks ülal asetseva raskuskeskmega varstolmuimeja kasutamine on raskendatud või võimatu. See võib tähendada nii lapsi, eakaid, erivajadusega inimesi kui ka neid, kel on ajutiselt mõne vigastuse või haiguse tõttu akuga varstolmuimeja kasutamine raskendatud.

Juhtmega varstolmuimeja pakub samu eeliseid

Kui nüüd jätta kõrvale juhtme olemasolu, siis võrreldes akul töötava varstolmuimejaga, pakub juhtmega varstolmuimeja endiselt samu boonuseid. Tegu on väga mobiilse lahendusega, millega pääseb ka kohtadesse, kuhu tavatolmuimeja ei ulatu. Lisaks on kompaktse juhtmega varstolmuimeja hoiustamine mugav, sest see nõuab vaevu paarikümne ruutsentimeetri suurust põrandapinda. Selleks sobib koridorinurk, kapikülg või ka lihtsalt vaba ruum vastu seina. Nii on tolmuimeja üheaegselt silma alt ära, ent samal ajal piisavalt käeulatuses, et vajaduse tekkides kohe kasutusele võtta.

Ka juhtmega varstolmuimeja tuleb tolmukotivaba lahendusega. Tolm ja sodi kogutakse tolmukonteinerisse, mida saab paari kerge liigutusega tühjendada. Allergikud ja astmaatikud võivad valida mudeli, millel on tõhus filtrite süsteem, tänu millele püsib kodune õhk puhtamana. Ning nii nagu on akuga varstolmuimeja sisse integreeritud käsitolmuimeja, leiab sama ka juhtmega varstolmuimeja komplektides.

Piiramatu tööajaga pesev tolmuimeja

Muidugi leidub Kaup24 ning Hansapost e-poodides juhtmega varstolmuimeja, mis lihtsalt ei puhasta põrandaid tolmust ja prahist, aga pakub ka märgpuhastust või aurupuhastust. Need funktsioonid sobivad väga hästi kõva põrandakattega kodudesse: parkett-, puit-, kivi- ja plaatpõrand.

Juhtmega varstolmuimeja suurimaks eeliseks on muidugi piiramatu tööaeg. Jah, akude mahutavus on ajaga kasvanud, kuid ka parimal akul tuleb mingil hetkel piir ette. Ja kui oled unustanud varstolmuimeja laadima panna, ei saagi kohe kui vaja koristama hakata. Juhtmega varstolmuimeja on seevastu alati olemas ja töövalmis!