Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas sinu “guilty pleasure” on ka “Seks ja linn”..

Sisuturundus

shutterstock

Seks ja linn on üks armastatumaid telesarju, mis on võitnud publiku südamed üle kogu maailma. HBO menukat sarja saab vaadata Go3 televisioonist, kus ei pea ootama õiget hetke, vaid vaata oma lemmikseriaali hommikukohvi kõrvale või teel olles nutitelefonist

Siin on 5 põnevat fakti selle kultussarja kohta:

  1. Sarja looja Darren Star sai inspiratsiooni ajakirjanik Candace Bushnelli kolumnidest New York Observeris. Ta kasutas neid kolumne aluseks, et luua neli võimsat naistegelast - Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes, Charlotte York ja Samantha Jones.
  2. Sarah Jessica Parker, kes kehastab Carrie Bradshaw'd, oli esialgu kaalutud teise rolli jaoks. Kuid pärast auditi läbimist oli selge, et Sarah sobib rolli nagu valatult.
  3. Sarja kostüümikunstnik Patricia Field sai suurt tunnustust oma erakordse panuse eest, luues tegelastele unikaalsed ja stiilsed rõivad. Carrie Bradshaw'i ikooniline riietumisstiil on inspireerinud moeloojaid ja fänne üle maailma.
  4. Esialgu oli planeeritud vaid üks hooaeg, kuid sarja populaarsuse tõttu pikendati seda veel 5 hooaja võrra. Sarja lõppes kuue hooajaga ja sellele järgnes ka kaks edukat kinofilmi.
  5. Seks ja linn sai ajalooliseks mitmel viisil, sealhulgas oma avameelsusega seksuaalsuse ja suhete teemadel. Sarja julgus rääkida avameelselt naise elust ja seksuaalsusest tõi kaasa selle, et see sai oluliseks teoseks naiste õiguste liikumises.

TV3.ee portaalis on viimaseid päevi käimas mäng, kus auhinnaks on võimalus 1 kuu piiramatult kasutada Go3 televisiooni "Kõik hinnas" paketti ja miks mitte vaadata ka oma lemmikut "Seks ja linna"!

Tule osale SIIN!

hbo tv3.ee
HBO TV3.ee mäng — FOTO: TV3.ee