Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas täiskasvanute e-poest tellimine on turvaline ja anonüümne?

Foto
123rf.com

Internet on avanud uksed paljudele poodidele, kuhu varasemalt valehäbist või muudel põhjustel ei söandatud minna. Ühtedeks sellisteks poodideks olid erootikapoed.

Nüüd tänu internetile on need tabud murtud ja iga täisealine huviline saab läbi netibrauseri mugavalt erootika e-poodi külastada ja soovi korral teha ostu kõigest mõne klikiga.

See tekitab paratamatult küsimuse, kas erootika e-poest tellimine on turvaline ja anonüümne? Kas kaupmees on ostetud tooted ikka hoolikalt pakkinud või hoopis tuleb pakiautomaadi ees tunda ebamugavust ja häbi, kuna kaupmehe lohakuse tõttu on paki sisu teistele näha? Või pakikaart reedab ära paki sisu koos nime, koduse aadressi, telefoninumbri ja muu säärasega? Või hoopis kõik see on ülemõeldud hirm?

Jah, see on ülemõeldud hirm, vähemalt LoveShop.ee erootikapoes. LoveShop.ee erootikapoes on alates tellimisest kuni pakkimise ja paki kättesaamiseni kõik turvaline ning muretsemiseks ei ole absoluutselt vähimatki põhjust.

LoveShop.ee on 100% turvaline erootikapood

LoveShop.ee meeskond pakib kõik pakid ülihoolikalt ja kindlalt nii, et kolmandatel isikutel puudub vähimgi võimalus näha või teada paki sisu. Tuhandetest saadetud tellimustest ei ole mitte kordagi mitte ükski pakk hävinenud ega muudmoodi saanud kahjustada, et paljastunud on paki sisu.

LoveShop.ee on 100% turvaline e-pood ja seda kinnitavad ka sajad rahulolevad kliendid, kes on jätnud kodumaisele erootikapoele väga kõrge hinnangu. Viie palli süsteemis on keskmine hinne 4.9 punkti ja 91% klientidest hindavad poodi hindele viis, pidades teenust suurepäraseks.  Vaata, mida kirjutavad sajad LoveShop.ee kliendid.

LoveShop.ee ei küsi klientidelt rohkem andmeid kui vaja paki saatmiseks ja seetõttu ei pea kasutama pärisnime ning pakume võimalust tellida anonüümselt.

Paki saabumisel pakiautomaati saab klient selle võtta välja täiesti privaatselt, ilma kullerite või teenindajate või muu säärasega silmast-silma kohtumata. 

LoveShop.ee on laia valikuga erootika ja pesu

LoveShop.ee kaubavalikus on üle 4500 erineva toote sealhulgas üle 1200 kauni pesu naistele. Kõik kaup on laokaup ja seetõttu koheselt valmis saatmiseks ning seda juba samal päeval.

Tööpäeviti enne 20:00 tehtud tellimused postitatakse samal päeval ja enamiku ajast jõuavad saaja poolt märgitud pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Peale selle alates €60 ostudest transport Eesti piires tasuta. Tule külasta turvalist ja kiiret LoveShop.ee erootika - ja pesupoodi.

Tellimuste eest saab kiirelt ja lihtsalt tasuda läbi kõigi Eesti ja Soome ning ka Revoluti ja Citadele pangalinkideg. Lisaks on võimalus tasuda pangaülekandega ning soovi korral järelmaksuga või hoopis jagada ostusumma kolmeks võrdseks osaks ja maksta hiljem. See on Eesti mugavaim, turvalisem ja kiirem erootikapood LoveShop.ee.  Tutvu e-poe ja toodete valikuga SIIN .