Reklaam sulgub sekundi pärast

KOLLAGEEN – ilu, mille saab kasvõi hommikukohvi sisse segada

Boost Yourself

Buduaar

Kaugel see kevad enam on. Ennetus on tarkuse parim sõbranna – seega soovitame särava jume ja ilusa näonaha nimel juba täna tööle hakata. Räägime kollageenist.

Üks lihtsamaid viise enda noorust hoida, on sõbraks saada sõnaga „kollageen“. Miks? Sest kollageeni tootmine väheneb meie organismis alates 25. eluaastast. Selle tulemusena muutub nahastruktuur kuivemaks, tekivad peenikesed kortsud, juuksed lähevad hapramaks, liigesed hakkavad naksuma ning küüned kergemini murduma.

Kes sõnaga kollageen ammu tuttav ja saab aru, et see ongi igavese nooruse saladus, siis teab ta ka seda, et turul on erinevaid kollageenitooteid väga palju. Ilmselt on iga naine poelettidelt suvalisi ilu- ja tervisetooteid ostnud ja pärast nende toimes pettunud. Kahjuks ei ole ilutööstus nii aus ja läbipaistev, kui võiks olla.

-

Tea, mida sinu toode sisaldab – vali tootja, kes sinu ilust hoolib!

Kuidas siis leida enda jaoks see kõige õigem? Usalda teisi. EMA ajakirja kolleegid ja nende lugejad hindasid möödunud aastal Boost Yourselfi kollageenisarja „You are beautiful“ lugejate lemmikuks.

-

Boost Yourselfi on teinud kõvasti tööd, et asja tarbijale kollageenituru virr-varri lihtsamaks teha. Nad on taga ajanud kõige puhtamat kollageeni, mida saab ainult vabakasvatuses olnud rohumaaveistelt. Nii, et isegi loomasöödas ei ole mingit keemiat. Eelmisel aastal neil see õnnestus. Kollageeni puhtust tõestab ka rahvusvaheline sertifikaat, mis on ainsana Eestis omistatud just Boost Yourselfile.

Toodetes on lisaks Eestimaa supertoitudele esindatud ka mahedalt kasvatatud saadused alates Peruu mägedest ja troopilisest Aafrikast kuni Uus-Meremaa põldudeni. Lõplikud tooted valmivad Kuressaare südames, 250aastase ajalooga mõisnikumajas.

Seda, et puhtad ja päris asjad toimivad – teab ilmselt tänaseks iga naine, kes on kahtlase päritoluga ilu- ja tervisetoodete võrku sattunud. Boost Yourselfi kodulehel on puhta kollageeni kohta tagasisidesid rohkem, kui keegi ilmselt lugeda jõuab – see saab näidata ainult üht. Toode toimib.

„ Üks minu lemmikuid. Maitse on super ja kasutades igapäevaselt on muutused vähemalt mulle endale märgatavad! Nahk on siledam ning kusjuures aknet tekib vähem.“ - Aile

Millisest kollageenisegust alustada?

Boost Yourself mõtleb alati lisaks tarbimismugavusele ka funktsionaalsusele. Neile kes soovivad juustele, küüntele, nahale sära ja elujõudu anda soovitame ilukollageenisarja. Kui liigesed valutavad, leiab leevendust MSM-i sisaldavast liigeste kollageenist ja inimestele, kes tahaks kollageeni tarvitada, aga uued harjumused on rasked tulema – saab ilu endale lihtsalt hommikukohvi sisse segada.

-

Tutvu meie kodulehel kollageenidega: www.boostyourself.ee