Kuidas leevendada ihasid? Loe ja võida Dual Kiss vibraator!

Kirg.ee
Kirg.ee

SISUTURUNDUS

Märtsikuus 8-ndal kuupäeval tähistatakse taas rahvusvahelist naistepäeva. Ka Buduaar on naistepäeva tähistamise lainel, järgnevad 14 päeva järjest jagame tänu meie headele koostööpartneritele Buduaari Facebookis kingitusi.

Kaheksanda päeva naistepäeva kingituseks on e-poe Kirg.ee poolt ahvatlev komplekt – äsja välja tulnud uus Satisfyer Dual Kiss õhkstimulaator-vibraator ja Intt vibreeriv geel. Võitja saab ise valida, kas soovib musta või punast tooni vibraatorit.

Dual Kiss vibraator on vaimustav kombinatsioon läbiproovitud õhkstimulatsioonist ja vibreerivast sisestatavast varrest. Nahasõbralik pehme silikoon ja veekindel ehitus panevad i-le täpi. Lelul on 11 õhkstimulatsioonikiirust ja 10 vibratsioonirežiimi – piisav kogus, et leida omale sobiv ja leida vaheldust.

vibraator
Dual Kiss vibraator

Satisfyer Dual Kiss oskab nii mõndagi: kehasõbralikust silikoonist õhkstimulaator on kasutatav ka G-punkti vibraatorina ning see leevendab nagu kord ja kohus kõiki sinu ihasid. Stimulaatorit saab kasutada kahel viisil – kahte pidi. Kas lastes õhkstimulaatoril hellitada oma kliitorit meelatel pulseerivatel survelainetel või nautides sisenevat erutavat G-punkti massaaži kergelt kaardus vibreeriva varrega. Luksuslik välimus ja elegantsed metallikdetailid teevad sellest lisaks tõelise pilgupüüdja!

Aga see pole veel kõik: Dual Kiss on veekindel (IPX7) ning on seega ideaalne mängukaaslane külluslikus vannis ja kuuma duši all – peale selle saab seda hõlpsalt ka vee all puhastada. Kui toote jõud peaks raugema, saab selle kaasas oleva USB-laadimiskaabliga jälle täis laadida.

Intt geel
Intt geel

Intt vibreerivad geelid on väga heade ja intensiivsete maitsetega ning need tekitavad kasutamisel mõnusa stimuleeriva vibreeriva tundmuse. Viimane võimendab ja ergutab intiimelu ja parendab orgasme. Samal ajal teeb hea maitse oraalseksi veel paremaks ning nauditavamaks mõlemale poolele. Lisaks vibreerivatele geelidele on head maitsed ka superaromaatsetel massaažigeelidel ja libestil.

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale naistepäeva loosimängus. Loos läheb lukku homme 08.03.22 kell 15.00!